Оце так новина! Українці стали амбасадорами ексклюзивної Alila Villas Uluwatu на Балі
Серж та Валерія Проше про новий досвід.

Ексклюзивний комплекс Alila Villas Uluwatu, що розташований у самому серці Балі, оголосив імена своїх амбасадорів. Ними стали Серж та Валерія Проше — власники Mantra Production та українські клабмейкери зі світовим ім’ям, чиї проєкти двічі були відзначені статусом The World’s Finest Clubs.

Не дивно, що Alila Villas Uluwatu обрали Сержа та Валерію своїми амбасадорами, адже вони транслюють спільні ідеї та стиль життя, реалізуючи власні задуми через поклик душі та зі щирою любов’ю до природи і людей.

Острів мрії встиг стати для них справжньою домівкою. За два роки Серж та Валерія перейнялися традиціями та енергетикою Балі і запустили низку унікальних проєктів, серед яких і відомий усім поціновувачам електронного звучання Love Stream, що зібрав більше 4-х мільйонів переглядів.

Серед відомих міжнародних проєктів подружжя — і MantraPeople, що вже 30 грудня святкує річницю у знаковому клубі Savaya.

Осередок сили над океаном

Alila Villas Uluwatu Балі — ексклюзивний комплекс, розташований на величному гірському плато, на висоті 100 м над океаном. Дизайн готелю розроблений відомою сінгапурською компанією Woha Designs і представляє поєднання вишуканого сучасного декору та оригінальної архітектури, гармонійно доповнених красою навколишніх ландшафтів.

«У перекладі із санскриту «аліла» означає «сюрприз», що відповідним чином описує характер інфраструктури і враження гостей, які тут зупиняються. Alila — це значно більше, ніж просто вишукані вілли. Це стиль життя із неабиякою повагою до традицій та любов’ю до довкілля», — відмічає Сергій.

Зупинитися на одній із вілл Alila — означає потрапити в місце призначення, де можна досконало вивчити смаки місцевої кухні, покращити самопочуття за допомогою стародавнього лікувального мистецтва або надихнутися через гострі відчуття від пригодницьких видів спорту. Це особлива можливість зустріти себе справжнього і насолодитися цим станом сповна.

«Alila Villas Uluwatu для нас — місце сили, осередок творчості і натхнення. Це місце створене для того, аби здобути душевний спокій, зарядитися енергією та перейняти всі переваги відпочинку на Балі», — стверждують Серж та Валерія Проше.

Відповідальний туризм та шана до місцевих традицій

«Як чудова модель відповідального туризму Alila Villas Uluwatu прагне надихнути нове покоління свідомих мандрівників не просто відпочивати, а й підвищувати свою обізнаність. Аби реалізувати цю ініціативу, комплекс уклав партнерство із фондом R.O.L.E. Це цінне рішення, що дійсно варте уваги», — відмічають Валерія і Серж.

У пріоритеті — майбутнє планети

З моменту свого заснування Alila Villas Uluwatu робить значні кроки задля підтримки екологічного підходу до туризму і захисту навколишнього середовища. Серед ініціатив — і така актуальна відмова від пластику.

«Нас щиро надихають ініціативи, які тут запроваджують у межах такої актаульної теми як охорона навколишнього середовища. Це кроки, що повинні підштовхнути усе більше людей та власників бізнесів до дій, які безпосередньо залежать від кожного із нас», — діляться Серж і Валерія.

Щиро вітаємо подружжя зі статусом амбасадорів одного із найексклюзивніших комплексів світу та пакуємо валізи на Балі, адже зима в Україні обіцяє видатися холодною.

Photo: Otkidach

Total look: Biasa

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: