«Падіння — ще не фінал»: Умі Турман — 50!
Згадуємо найкрутіші фільми за участю іменинниці, переглядаємо численні архівні фото та вітаємо акторку з ювілеєм!
М

ало хто знає, що повне ім’я іменинниці Ума Каруна Метта Умекха Мадіта Турман («та, що дарує блаженство»), а вигадав його батько акторки — професор Колумбійського університету та провідний фахівець зі східних релігій Роберт Турман.

Він, до речі, перший американець в історії, що став буддійським ченцем, ба більше, він є близьким другом Далай-лами. Саме тому в Уми особливе ставлення до східної релігії, вона й досі допомагає мешканцям Тібету й розглядає роль кожної людини на землі як «великий шлях».

«Падіння — ще не фінал. Мені разів 10 здавалося, що кар’єрі прийшов кінець. Невдачі здавалися мені подихами смерті. Але що приємно: після багатьох спроб, успіхів, падінь, втрат, професійних і особистих, ти усвідомлюєш, що життя не скінчилося.

Переживаєш, але справляєшся!

Можна провести три місяці в ліжку, але рано чи пізно потрібно з нього встати».

«Кримінальне чтиво», 1994

Подібне ставлення до життя допомогло їй в кар’єрі: кожна стрічка, наче особиста історія, а кожна роль — ефектна робота над здібностями власного духа й тіла. «Вбити Білла», «Робін Гуд», «Генрі та Джун», «Гаттака», «Бетмен та Робін», «Кримінальне чтиво» — згадуємо найкрутіші фільми за участю Турман, переглядаємо численні фото архіві та вітаємо акторку з ювілеєм. Спогадів буде багато!

«Вбити Білла», 2003

«Вбити Білла», 2003

«Вбити Білла», 2003

«Кримінальне чтиво», 1994

«Кримінальне чтиво», 1994

«Кримінальне чтиво», 1994

«Бетмен та Робін»

«Генрі та Джун», 1990

«Гаттака», 1997

«Гаттака», 1997

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: