Paris Calling: українки на паризькому Тижні моди
Стильні образи, пам'ятні зустрічі та fashion-враження.
P

aris Fashion Week добігає кінця. Традиційно він перетворився на Мекку для українських прихильниць моди. В об’єктивах стрітстайл-фотографів у ці дні опинилися стилістки Юлія Пеліпас та Ольга Януль разом із дизайнеркою Лілею Літковською, яка днями представила у Парижі свою нову колекцію.

Юлія Пеліпас

Ліля Літковська та Ольга Януль

Підтримати Лілю та побачити її нову колекцію до Парижу прибули Таміла Немченко та Ірина Богдан.

Тамила Немченко та Ірина Богдан

Співачка Віра Брежнєва за декілька днів встигла й сходити на покази разом із подругою Оленою Перміновою, й завітати до шоу-руму Руслана Багінського, й вийти на подіум у шоу Alessandra Rich, й знову повернутися до концертної діяльності.

Віра Брежнєва

Не зрадила традиції й дизайнерка Лілія Пустовіт, яка знайшла час і для музеїв, і для шоу-румів.

Подивитись покази улюблених брендів, пообідати разом та поспілкуватися у компанії Наталі Гольденберг вдалося власниці Asthik Group Асі Мхітарян та дизайнерці Віті Кін. Остання, звичайно, приїхала до Парижу в супроводі чоловіка Романа Кіндрачука, який, між іншим, показав гідний приклад яскравого чоловічого стрітстайлу.

Наталя Гольденберг, Віта Кін, Ася Мхітарян

Ася Мхітарян та Роман Кіндрачук

«Вигулює» на паризьких вулицях одяг власного бренду A.M.G. й дизайнерка Олена Беттяр.

Поміж показами нові образи залюбки приміряла модель та it-girl нового покоління Софі Євдокименко. До Парижу дівчина приїхала з мамою Світланою – разом вони відвідали шоу Лілі Літковської та інші.

Дизайнерка Наталя Зінько разом із сином у Парижі зробила пам’ятне фото з супермоделлю Беллою Хадід.

Не залишилися осторонь й українські красуні-моделі. Декілька показів, зокрема Tom Brown, зробила Ірина Кравченко. Окрім неї, у французькій столиці відзначилися моделі Даша Хлістун та Віка Ігнатенко, а Кейт Андервуд виклала фото зі зйомок.

Ірина Кравченко в шоу Tom Brown

Даша Хлістун

Кейт Андервуд

Віка Ігнатенко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: