Paris Haute Couture: Ніколь Кідман та Кітті Спенсер на шоу Armani Privé
Українка Ірина Кравченко на подіумі, а Сара Сампайо, Ніккі Рід, Йєн Сомерголдер та Нікі Гілтон — у front row.
Д

жорджо Армані з глибокою повагою ставиться до моди, якій присвятив 50 років свого життя, тож кожний його показ — це справжнє свято та видатна подія як для майстра, так і для його вдячних клієнтів.

Ірина Кравченко

Цього вечора маестро зібрав усіх в Petit Palais, а у front row запросив легендарну акторку Клаудію Карлінале, племінницю принцеси Діани, леді Кітті Спенсер, модель Сару Сампайо, Ніккі Рід, Йєна Сомерголдера та fashion-редакторку Джованну Батталью Енгельберт.

Кітті Спенсер

Однак увага усіх журналістів була прикута до пари Ніколь Кідман та Кіта Урбана, які також завітали на показ та із задоволенням позували фотографам. Подружжя вже довгий час товаришує із Джорджо, тож мали за честь особисто привітати його із черговим доробком. Декілька спільних фото — на згадку!

Джорджо Армані, Ніколь Кідман та Кіт Урбан

У новій колекції багато чорного кольору, бісеру й перлини, якими Армані щедро задекорував вечірні сукні. Nude-відтінки також у фаворі дизайнера, у них представлені найрізноманітніші образи — від комбінезонів до костюмів із широкими брюками та суконь міні.

Ніккі Рід та Йен Сомерголдер

Ніколь Кідман та Кіт Урбан

Ніколь Кідман та Кіт Урбан

Ніколь Кідман, Роберта Армані та Кіт Урбан

Нікі Хілтон

Зендая

Сара Сампайо

Наталія Осман

Юлія Пеліпас

Джованна Батталья Енгельберт

Клаудія Кардінале

Джорджо Армані

Євгенія Катава

Ірина Кравченко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: