Запальна і сяюча на сцені, у житті на свята Леді Гага обирає повний total black. На свій 38-й день народження зірка одягла лук у стилі хеві-метал. В основі святкового образу іменинниці — тренч від Retrofête, багато сріблястих деталей, а також масивний пояс, який Гага щільно затягнула на талії. Аксесуари від Bottega Veneta. Акценту додають 20-сантиметрові підбори.
Співачка святкувала у Лос-Анджелесі у популярному ресторані Giorgio Baldi (цей заклад обожнює Ріанна), поряд — друзі та бойфренд Майкл Поланскі.
Як пишуть у мережі, стиль іменинниці чимдужче підкреслює очікування «Джокера». Наразі Гага готується до прем’єри цього фільму. Зірка грає роль Гарлі Квінн, а от роль Джокера у Гоакіна Фенікса. Чекаємо прем’єру восени!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: