Париж–Доха–Лондон: найцікавіші виставки осені
Від полароїдів Еллен фон Унверт до ґудзиків модельєра Іва Сен-Лорана.

Белла позує у Schiaparelli

Поки екоактивісти мандрують містами і паплюжать культурні пам’ятки, серед іншого картину Пікассо в Національній галереї Вікторії в Австралії, Наомі Кемпбелл і Белла Хадід усіляко підтримують світові культурні надбання. Так, моделі відвідали відкриття виставки Baghdad: Eye’s Delight у Досі.

Разом із батьком Белла також долучилася до артефактів палестинської культури на заході Labour of love і запросила усіх охочих на виставку. У мережі модель зізналася у коханні Катару і Палестині та вкотре вшановувала своє коріння.

JS виділив ще декілька цікавих заходів цієї осені.

Forever Valentino

Також у Катарі завтра відкриється виставка Forever Valentino, присвячена 90-річчю Валентино Ґаравані. Серед 200 речей представлені ексклюзивні моделі haute couture та кастомні образи, спеціально створені для Елізабет Тейлор і Жаклін Кеннеді.

Експозиція відбудеться на території Центру дизайну М7 у Досі.

Gold: Les Ors d’Yves Saint Laurent

У паризькому музеї Іва Сен-Лорана стартувала виставка Gold: Les Ors d’Yves Saint Laurent, яка досліджує любов модельєра до блиску та відзначає 60 років із моменту першої однойменної колекції кутюр’є. Серед експонатів — ескізи, архівні образи з однойменної колекції, ювелірні вироби, а також численні аксесуари.


Виставка полароїдів Еллен фон Унверт

Добірку з найвідоміших робіт фотографині представлять 7 листопада у Лондоні в галереї Phillips на Berkeley Square. Культові зйомки та культові моделі — ідеальні складові, щоб приїхати та відвідати виставку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: