Париж, Лувр і прикраси Марії-Антуаннети: чому варто подивитися серіал «Люпен»
Новій хіт від Netflix!

Услід за «Бріджертонами» Netflix презентував новий хіт — серіал «Люпен». За кількістю переглядів історія про спритного красеня-злодія Ассана Діопа планує побити усі рекорди платформи — понад 70 мільйонів переглядів за місяць. JS зібрав декілька причин, чому не варто чекати на вихідні, а вмикати кримінальну драму вже сьогодні.

Локації для зйомок

Подорожі нині не плануємо, проте є чудовий привід зробити онлайн-мандрівку до Парижа. Саме там розгортається сюжет! У кадрі: мальовничі вулички міста, історичні будівлі, прикраси Марії-Антуаннети і, звичайно, величний Лувр.

Команда акторів

Головну роль у кримінальному серіалі про харизматичного злочинця Ассана Діопа зіграв зірковий актор стрічки «1+1» – Омар Сі.

Омар Сі та Людівін Саньє

У команді акторів також Вінсент Лондез і Людівін Саньє, яка відома за роллю Естер у серіалі «Молодий папа» з Джудом Лоу.

Людівін Саньє

Арсен Люпен — ключовий натхненник головного героя

Фани французької літератури будуть точно в захваті, адже герой новел Моріса Леблана Арсен Люпен став головним «натхненником» для звершень злодія Діопа.

Як і його кумир, Ассан Діоп дуже ввічливий, галантний і виступає таким собі шляхетним Робіном Гудом XXI століття. Попри всі перепони, Діоп планує помститися кривдникам батька, і ніщо не може зупинити його на цьому шляху.

До речі, Омар Сі не лише на екрані фанат цієї історії, тому дуже щасливий, що отримав змогу втілити цього героя в життя!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: