Патріотичні фешнкапсули Каті Сільченко, Руслана Багінського і Валерії Гуземи
Надихаємося, вшановуємо українські бренди, допомагаємо ЗСУ і волонтерським організаціям!

Бренд Nué

Фешніндустрія України за лічені дні проявила свою мужність. Нещодавно JS склав добірку не лише світових, а й локальних брендів, які працюють на підтримку економіки, біженців та армії.

Тепер пропонуємо акцентувати увагу на патріотичних капсулах від Лілії Пустовіт, Валерії Гуземи, Каті Сільченко та інших українських дизайнерів, що піднімають моральний дух і активізують внутрішню силу та незламність.

Бренд Bevza

Найголовніше: прибутки від продажів переказують на потреби волонтерських організацій, біженців і ЗСУ. Слава Україні!

Бренд Daily Sleeper

Bevza

Моносережка «Червона калина» натхненна українською народною піснею «Червона калина» — патріотичним гімном Української армії «Січових стрільців». Доступна на bevza.com.

SUPPORT by Poustovit

Ruslan Baginskiy

Сьогодні капелюшник Руслан Багінський представив спеціальну капсулу із двох бейсболок синього та жовтого кольорів.

Аксесуари в національних кольорах України, що стали символом свободи, мужності, хоробрості та рішучості, виготовляються зараз в країні під час війни.

Guzema

«З Україною в серці», — ділиться засновниця ювелірного бренду Guzema Валерія Гузема. Guzema Fine Jewelry поступово відновлює свою роботу, щоб тримати економічний фронт.

Валерія Гузема

Увесь чистий прибуток бренд передаватиме на потреби української армії та народу. Інформація про прикраси, які є в наявності на території України, оновлюється в соцмережах.

The Coat

 

The Coat x Noova

«Ми з командою почали активно готуватися до перемоги, а наші партнери з Італії — @noovaspace — відклали замовлення і поспішили зробити та вже віддати першу партію, яка зараз прямує в Україну! Весь світ із нами і за нас! Переходьте на сайт і залишайте свої замовлення! Всі виручені гроші ми спрямовуватимемо жінкам і дітям, які постраждали від війни», — запевняє дизайнерка Катя Сільченко.

Катя Сільченко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: