«Передавайте одяг у спадок»: Анна Вінтур про усвідомлене споживання
У межах виступу на Vogue Change Makers в Афінах.
Г

оловна редакторка американського Vogue Анна Вінтур закликає до усвідомленого споживання. На конференції Vogue Change Makers в Греції вона зачепила тему інклюзивності в моді та зауважила, що варто зберігати одяг, перешивати його й ба більше — передавати наступному поколінню. Вінтур не схвалює культуру одноразового використання, що властива сучасній модній індустрії.

Завдячуючи соціальним мережам, за останні десять років погляди на модні тренди радикально змінилися!

«Наразі багато брендів намагаються зміцнити свої позиції та спокушають молодь екологічно орієнтованими важелями, які зі свого боку стимулюють до усвідомленого споживання. І це добре. Усім нам варто приділяти менше уваги одягу, який ми більше одного разу не одягнемо», — заявила Вінтур.

«Ми ділимося цими думками з нашою аудиторією, з нашими читачами, розповідаємо про те, як варто зберігати одяг і, можливо, передавати його у спадщину своїм дітям», — заявила Анна, підкресливши вплив видання Vogue на світових фешіоніста, які схильні до надмірного споживання.

Vogue залишиться еталоном для модниць!

Вінтур також зазначила, що індустрія «трохи запізнилася з грою в різноманітність», і незважаючи на популярність соціальних мереж, Vogue залишиться еталоном для модниць.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: