Переможний плейлист: «ArtОборона» від MONATIK та інші пісні на підтримку українського спротиву
Слухаємо, вчимо слова та допомагаємо ЗСУ.

Музика лікує, мотивує та надихає навіть у найтемніші часи. Зараз українські артисти єдині як ніколи та спрямовують увесь свій творчий потенціал на боротьбу.

Так, сьогодні MONATIK презентував потужну мотивуючу композицію «ArtОборона», а всі виручені кошти з її монетизації на стрімінгових платформах підуть на допомогу ЗСУ. Зокрема, артист зізнався, що ідея візуального оформлення виникла через трагічні події в його команді. Рідний брат представниць art-відділу MONATIK Corporation загинув від рук агресора. Саме таких молодих героїв, які поклали життя, захищаючи кожного з нас, і оспівує Діма.

Тим часом гурт The Hardkiss поділився своїм болем у новій композиції «Як ти?». Юлія Саніна зазначила, що наразі ця фраза є новим «я люблю тебе», адже з неї починається її кожен ранок, день і вечір з батьками, командою, друзями.

Зі свого боку Наталія Могилевська та Юрій Рибчинський об’єднали творчі зусилля й написали спільну пісню «Ми будем стояти!», а в якості відеоряду використали військові хроніки. «Ведуть всі дороги до перемоги! Вона понад усе!» – ці рядки співачка присвятила героїчній українській нації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: