Переможний плейлист: колаба відчайдушних мрійників і нові українізовані треки
TVORCHI, The HARDKISS, Макс Барських, Michelle Andrade та інші працюють на музичному фронті.

Якщо нервова система не витримує, найкраще заспокійливе — українська музика. JS зібрав чимало новинок, що вартують вашої уваги. Слухайте тут або у «Переможному плейлисті» на Spotify, який усе поповнюється і поповнюється новими треками.

TVORCHI & The HARDKISS

«Мрійники» 

Потужна колаба представників України на «Євробаченні–2023», українських гуртів TVORCHI та The HARDKISS. Ідея спільного треку з життєствердною назвою «Мрійники» зародилася у них ще 2021-го року, та презентувати її вирішили тільки зараз, коли об’єднуватися та мріяти є не просто бажанням кожного, а необхідністю.

Макс Барських

«Береги»

Після українських «Туманів» солов’їною зазвучали «Береги». Премʼєра відбулася на концерті співака у Кропивницькому 13 червня.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Max Barskih | Макс Барских (@max_barskih)

Michelle Andrade & NIKITAIDISYUDA

Na Samoti

Na Samoti — ключ до розуміння себе, нагадуючи нам про силу самопізнання та пошук істини усередині нас. Через подолання випробувань та прийняття себе такими, якими ми є, можна знайти нову силу та злагоду.

Alina Pash

GOIRA 

«Піснею GOIRA хотілось повернутися до моєї ранньої творчості, до експериментів, до яскравого поєднання folk і hip-hop. Хотілось створити дуже позитивний і теплий сингл, який переносив би слухача в мій рідний край — Закарпаття. Різнобарвне місце, сповнене гірської містерії і унікальних людей».

The Alibi Sisters

«Йшла дівчина лучками»

Одна з найулюбленіших українських народних пісень сестер Завальських зазвучала в ретростилістиці. Аранжувальник Дмитро Саратський почув у цій пісні настрій та мелодику української естрадної музики 50–60-х років, що відтворює традиції звучання паркових оркестрів.

MamaRika

«Серце»

«Після кожної нової трагедії, коли, здавалося б, вже неможливо зібрати своє розірване серце, українці знову і знову підіймаються та йдуть захищати своє».

Cheev

«Пазл»

Автор хіта «Гарно так» випустив третій сингл з майбутньої платівки. У кліпі з мінімалістичним стилем описана ідея, у якій глядач знайде особисту історію та доповнить її власними роздумами.

MBreeze

«Знов не сплю»

За 2 дні до релізу треку російська армія спричинила екоцид, підірвавши Каховське ГЕС, що відобразило свій відбиток на цьому релізі. «Для того щоб відзняти один з кадрів кліпу, довелося трохи полежати на холодному асфальті на вулиці посеред ночі та зімітувати, що це ліжко. Страшно уявити, що десятки тисяч людей і тварин зараз сплять в таких умовах не тому, що щось знімають чи в них безсоння, а тому, що їхню домівку зруйнували і затопили. Зараз важливо допомогти всім, хто потребує цього».

ORIONIX

«Світло»

«Це пісня про неймовірне тепло і сяйво сердець українців, що рятує в найтемніші часи. На жаль, зараз через постійні трагедії наші думки сповнені люті, але справжнє світло добра і єдності, що живе в душі, відрізняє нас від ворога».

Amariia

Freedom 

Енергійний саунд синглу Freedom з потужними гітарними партіями та електронними елементами, доповнює надихаючий лейтмотив пісні: прийняти особисту революцію та жити повним життям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: