Переможний плейлист: лірика, реп та народні пісні у виконанні європейських артистів
Слухаємо і не забуваємо донатити для ЗСУ!

alyona alyona

Час поповнити плейлист новими треками, зарядженими на перемогу. Музику, яку вибирає JS, також можна послухати на Spotify

Артем Пивоваров & alyona alyona

«Люлі-люлі»

У межах культурного проєкту «Твої вірші, мої ноти» Артем Пивоваров та alyona alyona представляють спільну роботу «Люлі-люлі» на поезію Пантелеймона Куліша.

Jerry Heil & Людмила Шемаєва

«Несестри»

 Jerry Heil записала трек із мамою, яка прищепила їй любов до музики. За основу відео взято мультфільм 1989 року «Недоколисана», створений за сюжетом українського письменника Анатолія Свидницького.

Піккардійська Терція feat. SASHKA

Baby

Творчий тандем присвятив свій трек Україні, її красі та героїзму. Пісня розповідає про любов до країни, і є своєрідним зізнанням в почуттях. Прем’єра до 30-річчя гурту «Піккардійська Терція» на сцені.

Настя Балог & POSITIFF

«Додому»

Дім — це місце, де на тебе чекають та куди завжди можна повернутися. Однак війна відібрала рідні стіни в багатьох українців, розкинувши їх по різних країнах і містах. Та, незважаючи на тимчасове місце проживання, кожен із них об’єднаний не лише вірою в перемогу, а і спільним бажанням якомога скоріше повернутися додому.

alyona alyona & Jerry Heil & Gedz

Viter viie

alyona alyona та Jerry Heil продовжують знайомити європейських виконавців із українськими народними піснями. Цього разу до музичної ініціативи долучився польський репер і музичний продюсер Gedz.

ТНМК

«Берег наш»

«Ми описали життя уявного прибережного клану, на який напала армада акул. І люди обрали бій, а не втечу від моря. Ви знаєте цих людей — вони напроти вас, у дзеркальному відбитку. І ви знаєте цих акул та їхнього ватажка. Ви прийняли бій. І ця пісня — про вас. Тому що цей берег — наш», — переконані музиканти.

OLEYNIK

«Половина»

Пісня як лірична сповідь справжньому коханню, яке пішло, але болісно не дає себе забути. Чуттєва історія, солодкий присмак ніжних почуттів, які довго зберігаються в серці та не проходять холодним «прощавай».

Діма Голик

«Піхота»

Цю композицію музикант створив на слова української військовослужбовиці Юлії Євдокимової, яка зараз перебуває в зоні бойових дій. В основі ролика — фото українських військових, а також дитячі малюнки, які діти передають нашим захисникам. Окрім цього, артист оголосив збір коштів на спеціальне медичне авто.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: