Переможний плейлист: MONATIK далі «ремонтує» треки, а Оля Полякова кидає орків на грядки
Визначилися, який трек увімкнете в День перемоги?

Зворушлива лірика від «Океану Ельзи», гумор від Олі Полякової та кач від MONATIKa — JS зібрав останні музичні новинки у переможному плейлисті, який також можна слухати на Spotify.

Океан Ельзи & KOLA — «Коли ми двоє»

«Коли ми двоє» — пісня, яку написав буквально на одному диханні. Вона з’явилася за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те саме переживають зараз сотні тисяч людей, а особливо ті, що на фронті. Я з багатьма дружу, говоримо про різне, знаю їхні особисті історії. І для них розлука з близькими є надважкою, а миті, коли випадає змога коротких зустрічей з дітьми, дружиною, чоловіком чи коханою людиною — справжнє щастя. Ідея зробити дует та заспівати разом саме з Настею (KOLA) виникла вже пізніше, коли їхав у свою чергову поїздку на схід», — поділився Святослав Вакарчук.

MONATIK — «Те, від чого без тями»

На запит шанувальників, черговою композицією проєкту repaired стала пісня «Те, від чого без тями»: «Працюючи над перекладом я постійно ставив собі питання: «Чи на часі ця емоція?» Але врешті-решт збагнув, що сьогодні проживаю кожен день як останній. Адже завтра можу не прокинутися. Розумію це, змирився з цим. Тому сьогодні «зашиваю» душу завдяки музиці. Бо завтра душа знов може порватися вщент, але ми знову будемо робити все, щоб її врятувати та полагодити. Танцювати, як в останній раз. Насолоджуватись моментом, як в останній раз. Бути сильними духом на зло ворогу».

Оля Полякова — «Шльопки»

До десятиріччя треку Оля Полякова презентувала українськомовні «Шльопки», а точніше — «Шльопали орки»: «Час та події у світі вносять свої корективи не лише в наші життя, а й у нашу музику. Від початку повномасштабної війни пісня «Шльопки» зазнала кардинальних змін, насамперед сенсових. У новій версії йдеться про окупантів, які тікають із нашої української землі».

KALUSH & Jerry Heil — «Стіни»

Нова колаба KALUSH & Jerry Heil: «Хтось повернеться додому з війни, хтось вернеться лиш спогадом й піснею. Мета цієї пісні — нагадати про те, що варто щодня пам’ятати, якою ціною нам дається цілісність нашої держави».

ALYOSHA — «Я на полі є»

Слова до треку співачка написала 23 роки тому. В юнацькі роки вона назвала її «Бажання». Текст відображає її усвідомлення, що людина створює всесвіт навколо себе за покликом власних бажань, які народжуються в серці. Вони і є невидимою рушійною силою, яка мотивує розвиватися і рухатися по життю.

MOLODI — «дім»  

«Пісня «Дім» дуже важлива для нас. Писали її з думками про рідне зруйноване місто і сумом за близькими, з якими ми не бачимось через те, що війна нас роззʼєднала».

BIEHU — ЕР Personal

«Цей альбом про шлях, який проходить кожна людина у своєму житті, коли руйнується все навколо, коли рідне стає чужим, а питання залишаються без відповідей. Особистий, щирий і відкритий. Щоб отримувати любов, її необхідно віддавати. Я ділюсь із вами найдорожчим, тим, що для мене є personal».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: