Періс Гілтон, Diplo та Анастасія Єршова на Burning Man-2019
А також поради, як готуватися до фесту та збирати валізи, від Даші Шаповалової.
B

urning Man — чи не єдиний фестиваль в пустелі, який щорічно запалює тисячі мрійливих сердець вогнем пристрасті до арт-мистецтва та творчості. Серед цьогорічних членів великої комуни, які за традицією будували неповторне Black Rock City, були й українки Анастасія Єршова та Даша Шаповалова. До речі, вони на фесті не вперше, тож досвід в них чималий!

«Як в дитинстві я із завмиранням серця чекала на Новий рік, так само зараз чекаю Burning man. Мій другий Берн! Раніше я була новачком, а тепер частина великої родини! І, до речі, цікаво, що вже другий рік квиток на BM знаходить мене сам! Я вдало зустріла @hrystia на Ібіці й отримала від неї таке щастя в подарунок», — поділилася дизайнерка Анастасія Єршова в Instagram та додала декілька пам’ятних світлин.

Анастасія Єршова

Окрім яскравих фото, засновниця Fashion Tech Summit Даша Шаповалова також розповіла про свої емоції й те, як варто збирати валізу на фест. Цього разу вона була запрошена на весілля друзів.

Даша Шаповалова

Мені здається, створення образів на Burning Man — це окремий процес, за який ми так обожнюємо цю подію. Так ретельно я давно не збиралася в жодну подорож. І якщо ви збираєтеся на BM, та ще й вперше, ось вам кілька рекомендацій (як обіцяла):

1. Беріть із собою найбожевільніші речі та аксесуари, які ви коли-небудь купували і боялися носити. BM — це те місце, де всі вони вам точно знадобляться.
2. Окуляри — піщані бурі починаються раптово та й взагалі вдень постійно палить сонце;

Даша Шаповалова

3. Черевики, чоботи — ноги повинні бути закриті від пилу;
4. Косинка, бандана, шарф — стане в нагоді щоб закрити руки, пов’язати на голову;
5. Сумка, рюкзак, або кошик на велосипеді — щоб покласти туди все найважливіше;
6. Шуба — вночі. Тому що температура падає десь до +7 після денних +40;
7. Пару купальників або боді — з них легко буде зробити круті образи, доповнивши лише кількома аксесуарами;
8. Тимчасові татуювання — чим більше, тим краще 🙂
9. Прикраси на голову».

Даша Шаповалова

Як з’ясувалося, цього разу Даша залишилася на Burning Man на один день довше, щоб допомогти табору його розбирати. «Це інший досвід — в перший раз, коли була в минулому році, не усвідомлювала, який це труд — побудувати всю інфраструктуру на тиждень, щоб потім все це занурити в вантажні автомобілі до наступного року».

Даша Шаповалова

«Важливі факти, які ви повинні знати про Burning Man — тут дуже непередбачувана погода (вдень дико жарко, вночі не вижити без шуби), немає грошей (тільки економіка подарунків) і немає телефонного зв’язку. Останнє, як я усвідомила, мені подобається найбільше — з’являється неймовірно багато часу, щоб присвятити його роздумам без зайвого шуму мейлів та Інстаграма», — відверто розповіла вона про вимушений інформаційний детокс.

Даша Шаповалова

До 8-денного дійства також долучилися Brand Manager Cosmopolitan Ukraine Ірина Вицуп та photoshoot-стиліст Марина Кална, Періс Гілтон, Diplo, Келлі Гейл, Келсі Меррітт, Конор Дваєр, Алексіна Грем. Найяскравіші зіркові фото до вашої уваги!

Ірина Вицуп

Марина Кална

Марина Кална

Diplo та Періс Гілтон

Diplo

Келлі Гейл

Келлі Гейл

Келлі Гейл

Келсі Меррітт

Келсі Меррітт

Келсі Меррітт та Конор Дваєр

Алексіна Грем

Алексіна Грем

Анастасія Єршова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: