Перли та сукні з квітковим принтом: стиль потенційної першої леді США Джилл Байден
Фінал президентської гонитви вже незабаром!
В

чора відбувся останній раунд дебатів між головними кандидатами на пост президента США — Дональдом Трампом та Джо Байденом. Їхня риторика та цілі значно різняться. Втім, їхні кохані дружини — чинна перша леді США Меланія Трамп і потенційна перша леді Джилл Байден — також дуже різні в усіх сенсах, зокрема й у контексті стилю.

За плечима Меланії певні досягнення в моделінгу, а от у 69-річної місіс Байден вражаючий науковий досвід і звання професорки. Вона й досі продовжує викладацьку діяльність, а у 2007 році під дівочим прізвищем Джейкобс одержала докторський ступінь. 

У своїх інтерв’ю жінка неодноразово повторювала, що, навіть якщо стане першою леді, зосереджуватиме свою увагу саме на розвитку наукових і освітніх програм.

Між іншим Меланія та Джилл по-різному ставляться до своїх чоловіків на публіці. На відміну від стриманої Меланії, Джилл є досить активною у власних проявах та напрочуд жвавою. 

Щодо модних вподобань Джилл, то вона, як і Меланія, тяжіє до шкіряних речей та цікавих підборів. Але у решті випадків смаки жінок не співпадають. Місіс Байден полюбляє яскраві відтінки та флористичні принти.

У цьому вона схожа з подругою Мішель Обамою, з якою вони зблизилися під час призначення Байдена на пост віце-президента в администрації Обами. Зокрема, Джилл обожнює яскраві костюми-двійки зі спідницями, які доповнює лаконічними аксесуарами.

Напередодні виборів у США JS вирішив розглянути стиль Джилл Байден. За попередніми опитуваннями лідирує саме її чоловік, тож вона має всі шанси стати новою першою леді.

Сукні з флористичним принтом

Безперечний фаворит Джилл! Вона доповнює їх нетривіальними підборами і, враховуючи реалії, відповідними медичними масками, підібраними за кольором. Виглядає жваво, до того ж це імпонує пересічним американцям.

Перли

Завжди актуальні та доречні, вони пасують до кожного образу Джилл. Жінка обирає як намиста, так і сережки.

Насичений червоний колір

Ще одна «слабкість» Джилл. Вона полюбляє як червоні жакети і пальта, так і сукні-міді та вишукані вечірні образи, а для балансу обирає темні аксесуари.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: