Перші кадри зі зйомок стрічки про Прісциллу Преслі
Головні ролі дісталися Кейлі Спені та Джейкобу Елроді.

Весілля Елвіса і Прісцилли, 1967

У списку прем’єр, на які ми чекаємо, історія про дружину короля рок-н-ролу Прісциллу Преслі. Головні ролі грають Кейлі Спені та Джейкоб Елорді, відомий глядачам за серіалом «Ейфорія». В основі проєкту — бестселер «Елвіс і я», а от Софія Коппола стала режисеркою.

Уже є перші фото зі знімального майданчика, а тим часом Софія пояснила принципову відмінність її проєкту від «Елвіса» режисера База Лурмана, де роль Преслі виконав Остін Батлер.

Цікаво, що режисерка порівняла свій новий фільм із «Марією-Антуанеттою», яку знімала 16 років тому. «У фільмі База Прісцілла — другорядний персонаж. Я рада, що людям сподобався «Елвіс», і незабаром буде ще й стрічка про Прісціллу. Вона для мене квінтесенція гламурної ікони. Уся її юність пройшла в такому колоритному місці, адже щось схоже було і з Марією-Антуанеттою».

Тим часом днями відомий австралійський актор Пірс Броснан зізнався, що із задоволенням зіграв би когось із відомих музикантів у біографічному фільмі, при цьому найбільше його приваблює постать саме Елвіса Преслі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: