Перші подробиці таємних пологів Меган Маркл
Офіційна заява прес-служби Кенсінгтонського палацу.
Я

к стало відомо годину тому, герцоги Сасекські вирішили зберегти в таємниці подробиці появи на світ їх первістка, народження якого відбудеться вже в найближчі тижні. Вони повідомлять ЗМІ про щасливу звітску, але вже після появи малюка на світ, тож фотографій на ґанку пологового відділення Ліндо (як це традиційно відбувається при народженні нащадків корони), не буде.

«Герцог та герцогиня Сессекські дуже вдячні всім за увагу та добрі слова, які вони отримали та продовжують отримувати. Їх Королівські Високості прийняли рішення зберегти конфіденційність інформації щодо народження первістка. Герцоги з нетерпінням чекають можливості поділитися захоплюючими новинами з усіма, але вже після того, як у них буде час відсвяткувати поповнення в родині в приватному порядку», — годину тому повідомила прес-служба палацу.

Однак журналістам ця новина не завадила вже почати підшукувати зручне місце біля Фрогмор-коттеджу, куди декілька днів тому переїхала пара та куди відправляться репортери заради перших ексклюзивних світлин.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: