Перший тізер «Зіркових війн»
Прем'єра стрічки відбудеться 20 грудня.

І хоча офіційна прем’єра відбудеться лише за 8 місяців — в грудні,  перші кадри дев’ятого епізоду «Зоряних війн» шанувальники мають змогу побачити вже зараз. Відео завантажено на платформу YouTube. Фінал нової трилогії має назву «Сходження Скайуокера» та був представлений не лише в мережі, але й на фестивалі Star Wars Celebration 2019.

Сіквел космічної саги зняв американець Джей Джей Абрамс, він же виступив сценаристом епізоду. Особливістю нової роботи є те, що там з’являється генерал Лея Органа-Соло у виконанні Керрі Фішер, яка померла в 2016 році.

Абрамс підкреслив, що без Леї «гідно завершити сагу про Скайуокера» було б просто неможливо. Тому, з дозволу її дочки Біллі Лурд, використивав неопубліковані сцени за участю акторки, зняті ще для сьомого епізоду саги, де він також був режисером.

Щодо продовження саги, то вже є перші новини. Президент Lucasfilm Кетлін Кеннеді вважає, що після 9 епізоду можливе продовження: «Все буде залежати від успіху фільмів. Якщо вони здадуться глядачам цікавими, то ми й далі будемо працювати в цьому напрямку». 9 листопада 2017 року Disney і Lucasfilm анонсували випуск 4-й трилогії «Зоряних війн». Сюжет не буде пов’язаний з членами сім’ї Скайуокерів, тож мова повинна піти про нових героїв з нового куточка Всесвіту. Ніяких конкретних дат виходу зазначено не було.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: