Перший цифровий випуск Chance for Traveller
Обкладинку прикрасила Марина Ярославська.

Глянець про подорожі Chance for Traveller глибше занурюється у онлайн простір і презентує перший цифровий випуск з Мариною Ярославською на обкладинці.

Нові виклики — нові подорожі. Одним із форматів подорожей майбутнього, що настає вже зараз, експерти називають внутрішній туризм. Chance for Traveller вирішив підтримати внутрішній туризм в Україні та присвятити свій перший діджитал-випуск дивовижній красі нашої країни.

У межах липневого цифрового випуску, Chance for Traveller презентує серію матеріалів і проєктів, присвячених подорожам Україною. Головним напрямком традиційної Travel Story номера стала Херсонська область — одна зі скарбниць українського мандрівника.

На Марині сукня DE LA VALI (Marque). Локація: Виноробне господарство князя Трубецького.

Серед локацій проєкту — славнозвісні рожеві озера, що підкорили National Geographic, шато з віковою історією «Виноробне господарство князя Трубецького», величні степи заповідника «Асканія-Нова» та інші точки, безумовно гідні українського списку must visit places.

Героїня проєкту Марина Ярославська — запекла мандрівниця, у списку якої понад три десятки відвіданих країн.

Зараз Марина з великим захопленням відкриває для себе раніше незвідані куточки нашої країни, а Херсонщина виявилася особливо надихаючим відкриттям.

Іще один надихаючий проєкт — фотоісторія із художницею Ланою Кауфман та її чоловіком Максом Пустозвоновим про камерний круїз на двох Дніпром. В інтерв’ю Лана розповідає про те, як українська природа наповнює її особливою енергією.

На Лані сукня KALITA (Apartment 13). На Максі футболка THEORY (Helen Marlen), брюки BARENAVENEZIA (Helen Marlen), сорочка ISAIA.

Також у липневому діджитал-випуску — великий гід Chance for Traveller дивовжними місцинами кожної області України. Персональними улюбленими локаціями на карті України, а також спогадами про перші подорожі в серії публікацій діляться запрошені редактори та героїні Chance for Traveller Маша Дідковська, TAYANNA, Катерина Кухар, Анна Андрес та Валерія Гузема.

Маша Дідковська для випуску «Літо 2019»

Про те, куди їхати за оригінальним гастродосвідом — гід Chance for Traveller з унікальними фермамами та дегустаціями України: від устриць і равликів до чорної ікри і сиру з трюфелем. Органічне доповнення — гід виноробнями України, куди можна приїхати на персональну екскурсію і, звичайно ж, продегустувати.

Також у випуску — інтерв’ю з лондонським шеф-кухарем і автором бестселерів про українську кухню Олею Геркулес, завдяки якій про українські страви писали в The New York Times і The Guardian. Оля розповість про те, як вона подорожувала країною збираючи унікальні народні рецепти, які обожнюють в Лондоні, де вона живе.

Наостанок, розмова Chance for Traveller про важливу ініціативу — проєкт Visit Ukraine, який покликаний розповідати про Україну як про туристичний напрямок за кордоном, з його CEO Антоном Тараненко. Як і чим Україна буде завойовувати іноземних туристів — в інтерв’ю липневого діджитал-випуску.

Це лише мала частина того, чим багата наша країна і зараз — ідеальний час, щоби в цьому переконатися. Більше про подорожі по Україні і не тільки — на Chance for Traveller.

На героїні — сукня Mulberry (Apartment 13), взуття — власність героїні, сережки — власність стиліста.

 

Фото: Діма Гончаров

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: