Перший тизер української комедії «Сусідка» з Ксенією Мішиною
А також постер та фото з бекстейджу.

3 березня 2022 року у всеукраїнський прокат вийде романтична комедія «Сусідка» від компанії F Films (продюсерів фільмів «Свінгери» та «Свінгери 2»). У головних ролях стрічки знялися актори Артемій Єгоров та «ексхолостячка» Ксенія Мішина. Авторкою сценарію фільму стала відома письменниця Ірена Карпа, а режисеркою – Наталія Пасеницька.

За сюжетом затятий холостяк і гульвіса Петро (Артемій Єгоров) закладається зі своїм найкращим другом Олегом (Олексій Комаровський) на «порш», що зможе прожити місяць під одним дахом з жінкою. Так у його лофті з’являється Вероніка (Ксенія Мішина) – вчителька музики, молодша сестра Олега, яку Петро знає з дитинства. Вона пішла від чоловіка-тирана і найближчий місяць зайнята пошуком роботи і нового житла. Але сюрпризом для Петра стала поява в його оселі дітей Вероніки, розбишак-другокласників, які перевернуть життя мачо догори дригом.

У першому тизері творці фільму заявляють привабливий образ харизматичного головного героя, розмаїття яскравих київських локацій та інтригують тим, як складатимуть відносини між мачо та його випадковою сусідкою по квартирі.

«Ми хотіли створити для глядачів ефектну, смішну та легку романтичну історію, яку буде приємно подивитися під час весняних свят як молодим парам на побаченні, так і сімейним подружжям, яким будуть особливо близькі гумористичні ситуації, пов’язані з дітьми», — коментує продюсерка проекту Олеся Ногіна (F Films).

«Це моя перша комедійна роль, і мені дуже цікаво було знайти нові фарби та інтонації для образу Вероніки в своєму акторському арсеналі, — каже Ксенія Мішина. — Між нашими з Артемом героями відбуваються і словесні баталії, і комічні побутові конфлікти, і справжні пригоди — це було цікаво грати, і за нашими стосунками має бути цікаво спостерігати глядачам».

Як саме розгортатиметься ця комедійна романтична історія, можна буде побачити у кінотеатрах з 3 березня. Фільм створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, прокатником стрічки стала компанія B&H, телепартнером — канал 1+1.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: