PFW: Карді Бі, Анна Вінтур та Стінг на шоу Chanel SS’20
Неочікуваний та досить кумедний фінал за участю однієї із гостей.
О

станній день Тижня моди в Парижі розпочався з шоу Chanel. Першу авторську кутюрну колекцію для Chanel Віржині Віар представила ще в липні цього року, а сьогодні відбувся її дебют prêt-à-porter. Локацією показу, як і за часів Карла Лагерфельда, став величний Grand Palais.

Кайя Гербер

Як з’ясувалося, дизайнерка надихалася Парижем: «Декор шоу весна-літо 2020 віддає данину Парижу, точніше, певній частині міста, обраній Віар: типовим для столиці дахам з їхніми цинковими поверхнями, проходами, камінами і стельовими вікнами», — зазначено в офіційному Instagram. Музами шоу стали моделі Джіджі Хадід та Кайя Гербер.

Шоу запам’яталося не лише класичними твідовими костюмами та елегантними сірими капелюшками, але й незапланованим фіналом. Так, під час спільного виходу моделей на подіум безперешкодно вийшла одна з гостей, яка зухвало продефілювала, зустрілася з Джіджі Хадід та зникла за лаштунками.

 

 

Серед почесних гостей у першому ряду були помічені Карді Бі, Анна Вінтур, Стінг із дружиною Труді, а також французька акторка Вірджинія Ледоєн та моделі Саша Лусс й Каролін де Мегре.

Карді Бі

Саша Лусс

Стінг з дружиною Труді

Анна Дело Руссо

Карді Бі та Анна Вінтур

Вірджинія Ледоєн

Каролін де Мегре

Вітторія Черетті

Джіджі Хадід

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: