PFW: неонове шоу Saint Laurent FW’19-20
Кейт Мосс, Летиція Каста, Катрін Деньов та Сальма Гаєк у front row.
С

ади Трокадеро — культове місце в Парижі, що знаходяться між Ейфелевою вежею та палацом Шайо, вже не вперше стають локацією для шоу Saint Laurent. Приголомшливий вид, що відкривається гостям, в сукупності з представленим показом створюють незабутні fashion-спогади.

Кайя Гербер

Що ж до самого шоу, то креативний директор Дому Ентоні Ваккарелло вирішив не обмежуватись одним, а зробив одразу два покази! На радість прихільникам та улюбленим клієнтам (серед яких цього вечора були Летиція Каста, Кейт Мосс, Катрін Деньов, Сальма Гаєк та Ліндсі Логан) він запропонував своє бачення нового сезону. Шоу в темряві з сяючими сукнями, підборами та окулярами активно коментують  у мережі — дизайнер вгадав настрій фанів, критиків та ще й неабияк вразив!

Серед головних акцентів — підкреслена талія та довжина міні. Найшвидший спосіб оновити спідницю з минулого сезону — додати широкий ремінь та розстебнуту до талії шовкову сорочку. Те ж саме з шортами та шкіряними штанами. Підбори з пір’ям — для вау-ефекту. Час інвестувати!

Катрін Деньов

Сальма Гаєк з чоловiком Франсуа-Анрі Піно

Шарлотта Казірагі

Кейт Мосс

Фелісіті Джонс та Летиція Каста

Фелісіті Джонс

Ліндсі Лохан з сестрою Алі

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: