PFW: Пріянка Чопра–Джонас і Бруклін Бекхем з коханими на шоу Valentino FW’23
Зібрали романтичні фото закоханих та найефектніші образи із краватками.

П’єрпаоло Піччолі продовжує модний марафон у Парижі та розповідає, що саме його надихнуло на нове шоу. Як з’ясувалося, 15-річна донька. Дівчина вирішила зібратися на вечірку та знайшла потрібні речі у… татовому гардеробі. «Вона взяла один із моїх чорних костюмів, білу сорочку й чорну краватку», — заявив Піччолі в інтерв’ю для американського Vogue.

«Просто їй це сподобалося, і для неї це було щось нове. Зрештою, я тоді подумав, що це класний спосіб підходу до моди як до особистого вибору свободи», — додав дизайнер і представив колекцію «Чорна краватка». Цікаво, що днями і 13-річна Гарпер Бекхем також вдягнула кастомний костюм на шоу матері в Парижі.

Якщо згадувати архіви, то саме Ів Сен–Лоран першим «порушив» межі між жіночим і чоловічим одягом своїми костюмами у 1960-х роках. У той час Валентино Ґаравані зосереджувався на створенні чуттєвої жіночності, заразом підкреслюючи жіночу індивідуальність.

Численні татуювання та важкі черевики поєднувалися із пір’ям, трояндами та блискучими мініатюрними спідницями. Під концепцією «білих комірців і чорних краваток» міксували також витончені блузи та об’ємні пальта.

Серед гостей у front row — подружжя Пріянка Чопра–Джонас і Нік Джонас, а також Бруклін і Нікола Бекхеми, які, за чутками, планують друге весілля.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: