Підбори сучасної Попелюшки від Amina Muaddi
На зіркових ніжках Тіни Кунакі, Дуа Ліпи, Ріанни, Роузі Гантінгтон-Вайтлі, Кайлі Дженнер та королеви Йорданії.
З

авдяки Керрі Бредшоу модниці обожнювали Manolo Blahnik, але у сучасних фешіоніста з’явився новий взуттєвий фаворит — вони божеволіють від казкових творінь дизайнерки Аміни Муадді, яка вдало міксує пір’я, пластик та каміння Swarovski. «Fabulous!», як казала ще одна героїня «Сексу у великому місті» Саманта Джонс.

Якщо трендове взуття від Bottega Veneta та Céline вирізняється універсальністю, то оригінальні архітектурні підбори Amina Muaddi більш святкові та асоціюються з образом сучасної Попелюшки, яка очікує на свого не менш сучасного принца!

„Мене надихає життя різних «світів», але головним джерелом мого натхнення завжди залишиться Близький Схід. Я як кочівник: поважаю традиції, люблю технології, тож я поєдную спокій і метушню великого мегаполісу “
Аміна Муадді
Дизайнерка

Зі шкіряним аутфітом, як у Кайлі Дженнер, велосипедками, як у Роузі Гантінгтон-Вайтлі, сітчастою сорочкою, як у Ріанни, чи з червоною сукнею, як у Тіни Кунакі, — поєднувати пари від Аміни можливо з будь-якими елементами гардероба, і зірки це вдало демонструють на власному прикладі.

Кайлі Дженнер

 

Окрім Міранди Керр, Кендалл Дженнер, Дуа Ліпи та Ірини Шейк, серед клієнток 32-річної Муадді є й королева Йорданії Ранія. Зіркові комбінації та streetstyle добірки — у якості натхнення!

Роузі Гантінгтон-Вайтлі

Тіна Кунакі

Аміна Муадді

Аміна Муадді

Тіна Кунакі

Тіна Кунакі

Тіна Кунакі

Джіджі Хадід

Кендалл Дженнер

Кендалл Дженнер

Кендалл Дженнер

Ріанна

Ріанна

Дуа Ліпа

Пріянка Чопра

Роузі Гантінгтон-Вайтлі

Роузі Гантінгтон-Вайтлі

Гейлі Бібер

королева Іорданії Ранія

Карді Бі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: