Підняли фотоархіви: дитинство та перші кроки в балеті іменинника Олександра Стоянова
Ексклюзивно для JS батьки прем’єра Національної опери України поділилися ретросвітлинами.

Олександр Стоянов на сцені Національної опери України

Сьогодні свій день народження святкує прем’єр Національної опери України та народний артист України Олександр Стоянов. З цієї нагоди ексклюзивно для JS батьки іменинника показали архівні світлини та поділилися цікавими історіями із дитинства Олександра.

Приєднуємося до привітань і переглядаємо сімейний альбом разом.

Олександр Стоянов із сестрою Оленою

Із сестрою Оленою Олександр відкрив у дитинстві свій перший «бізнес». Вони ходили в тир, збирали використані кулі, а потім продавали їх у дворі дітям.

Згодом зайнялися збиранням винограду, який збували бабусям на ринку. Зараз це називають посередництвом. Як вони лише не заробляли… На виручені кошти купували подарунки для всієї сім’ї.

Олександр із сестрою Анею

Із сестрою Анею у них 14 років різниці. Вона завжди з нетерпінням чекала на повернення брата з гастролей. Якось, коли дівчинці було три, вона зустрічала його о другій годині ночі біля порога з двома кульками у формі сердечок. Коли Сашкові виповнилося 17, привіз їй із Кореї сукню.

У хореографічному училищі, 11 років

Після випуску з хореографічного училища його запрошували танцювати в Маріїнський театр, Львівську та Берлінську опери, Большой театр, але (за порадою педагога) Олександр обрав Національну оперу України. Першу сольну партію виконав у балеті «Лускунчик» із Катериною Кухар.

Перші кроки на сцені Національної опери України

Із татом Афанасієм Афанасійовичем і мамою Марією Христофорівною

Із мамою

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: