Підсумки-2020: розлучення Анни Вінтур, Мері-Кейт Олсен, Меган Фокс та інших зірок
Згадуємо тих, хто не витримав випробування самоізоляцією!

2020-й запам’ятається не лише пандемією та рухом #BlackLivesMatter, але й численними розлученнями — за час карантину їхня кількість у всьому світі стрімко збільшилася!

Карді Бі і репер Оффсет

На жаль, деякі зіркові пари також не витримали випробування самоізоляцією. Однак, перш ніж згадувати ексів, варто відмітити, що Карді Бі та Оффсету, а також Глої Кардаш’ян і Трістану Томпсону все ж таки вдалося подолати кризу у відносинах та зберегти кохання.

Анна Вінтур і Шелбі Брайан

У жовті стало відомо про розрив 70-річної головної редакторки американського Vogue Анни Вінтур та 74-річного мільйонера-інвестора Шелбі Брайана. Разом пара була понад двадцять років, 16 з них — в офіційному шлюбі. Очікуємо на офіційні підтвердження.

Олівія Вайлд і Джейсон Судейкіс

На початку 2020-го, після 8 років стосунків, розлучилися Олівія Вайлд і Джейсон Судейкіс. Як запевняють інсайдери, процес був досить спокійним, а головним пріоритетом в стосунках колишніх закоханих є діти.

Брайан Остін Грін і Меган Фокс

У травні Брайан Остін Грін офіційно підтвердив новину про розлучення з Меган Фокс після 10 років шлюбу. Актор запевнив, що проблеми в їхній родині розпочалися ще у 2019-му.

«У нас були дивовижні стосунки, чудовий шлях тривалістю в 10 років, тож я гадаю, що вона завжди буде любити мене, як і я її», — наполягав Брайан.

Між іншим, Меган не гаяла часу й сфокусувалася на нових стосунках із музикантом Колсоном Бейкером. Вона стала музою його кліпів, а кілька тижнів тому пара дебютувала  на червоній доріжці American Music Awards 2020.

Мері-Кейт Олсен і Олів’є Саркозі

Також в травні стало відомо про розлучення Мері-Кейт Олсен із 50-річним братом експрезидента Франції Олів’є Саркозі. Як заявляють інсайдери процес триває і є дуже болючим для дизайнерки.

Скотт Дісік і Софія Річі

Пара розлучилися після трьох років роману. Як запевняють близькі друзі ексів на розрив Софії і Скотта вплинула не різниця у віці (17 років), а колишня Дісіка — Кортні Кардаш’ян, разом з якою чоловік виховує трьох дітей і проводить багато часу.

Кара Делевінь і Ешлі Бенсон

Кара Делевінь і Ешлі Бенсон розлучилися влітку після двох років роману. Розрив був болісним, а роман досить гарячим: в липні 2019 року Кара і Ешлі спровокували чутки про весілля.

Крістіна Річчі і Джеймс Геєрдеген

Влітку голлівудська актрорка Крістіна Річчі, яка веде досить приватний спосіб життя, шокувала  повідомленням про розлучення з чоловіком. Пара була разом 9 років. Річчі забажала прав на повну опіку над сином і домоглася заборонного ордера для чоловіка. Час трохи минув, але відомо, що у експари досить складні стосунки й зараз.

Періс Джексон і Габріель Гленн

Періс Джексон розлучилася з коханим Габріелем Гленном після двох років стосунків. Відомо, що колишні закохані залишилися в нормальних стосунках, а Періс зосереджена на своїй музичній кар’єрі.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: