Плани джетсетера: 7 головних подій жовтня
Серед локацій — Лондон, Барселона, Київ та Париж.

Жовтень вже у розпалі, тож, аби урізноманітнити ваші робочі будні та осінні турботи, JS зібрав топ-7 найяскравіших світових культурних подій, які дійсно варті уваги. У цьому місяці на вас чекає багато цікавого  від київського концерту The Rasmus до шоколадних ярмарків і виставок Рембрандта та Гогена. Час обирати!

Rembrandt’s Light Picture

Побачити

4-6 жовтня. Лондон, Великобританія. Щорічний ярмарок Frieze London — знакова подія в світі сучасного мистецтва, яка традиційно проходить у Ріджентс парку та збирає понад 200 провідних галерей! Серед учасників — відомі майстри, початківці та перспективні художники. У програмі також є музичний супровід і кінопокази.

4 жовтня — 2 лютого 2020. Лондон, Великобританія. Галерея Rembrandt’s Light Picture.
Виставка присвячена 350-річчю з дня смерті Рембрандта, скорегована та оформлена Пітером Сушицкі, який відомий за роботами над такими фільмами, як «Зоряні війни» і «Марс атакує!». До експозиції увійшли близько 35 робіт, серед яких: «Товія та Анна з козою», «Вечеря в Еммаусі» та «Сон Йосипа в стайні у Віфлеємі».

Frieze London

7 жовтня 2019 — 26 січня 2020. Лондон, Великобританія. Національна галерея. Paul Gauguin, Self-Portrait Dedicated to Carrière. Національна галерея представляє першу виставку портретів Гогена, до якої увійшли понад 50 робіт, зокрема, живопис і графіка. Надзвичайна можливість відвідати Лондон та побачити унікальні доробки.

11-13 жовтня. Ле Манс, Франція. 42-й щорічний книжковий ярмарок «25-й час книги» у Ле Мансі збирає понад 30 000 відвідувачів і позиціонується як головна культурна подія міста. Серед заходів: тематична виставка, присвячена французькій літературі, та відкрита сцена, яка пропонує зустрічі з письменниками та різноманітні творчі дебати.

Salon du Chocolat Paris

30 жовтня — 3 листопада. Париж, Франція. Міжнародна виставка-ярмарок шоколаду Salon du Chocolat Paris 2019. Смачний привід відвідати Францію та незабутня можливість познайомитися зі справжніми майстрами шоколадної справи у Paris Expo Porte de Versailles.

Послухати

26 жовтня. Київ, Україна. Концерт легендарного гурту The Rasmus у Stereo Plaza. Їхньому п’ятому студійному альбому Dead Letters виповнюється 15 років! З нагоди ювілею музиканти влаштували європейський тур, зокрема, 27 жовтня виступлять у Львові на «Арені Львів».

19 жовтня. Барселона, Іспанія. Міжнародний фестиваль джазу в Барселоні (Festival Internacional de Jazz de Barcelona) — один із найвідоміших джазових фестивалів у світі й одна з найважливіших музичних подій каталонської столиці.

The Rasmus

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: