Плани джетсетера: 8 головних подій вересня
Танцюємо в Києві під запальні треки NK та вирушаємо на Тижні моди!
Л

іто, як завжди, промайнуло досить швидко, але це не привід сумувати ! Перший місяць осені буде щедрим на концерти, гучні модні події та пізнавальні виставки. Щоб це довести, JS зібрав топ-8 найяскравіших світових культурних подій, які обов’язково повинні бути у вашому вересневому списку must-visit.

Побачити

5-15 вересня. Торонто, Канада. 44-й Toronto International Film Festival (TIFF). Серед цьогорічних учасників Гаель Гарсіа Берналь (режисерський дебют відомого актора), Ладж Лі, Надав Лапід та Мати Діоп. Представить свою нову стрічку й акторка Пріянка Чопра.

New York Fashion Week

6-14 вересня. Нью-Йорк, США. New York Fashion Week. Fashion-марафон у 4 столицях моди традиційно розпочнеться в США. Париж прийматиме редакторів та фешіоніста з усього світу з 23 вересня по 1 жовтня включно.

7-8 вересня. Київ, Україна, ВДНГ. Літературний «Кураж Базар». Лейтмотивом заходу є меседж книжки для всіх. Серед хедлайнерів поетеса Мартіна Макєєва, поет і сонграйтер Седрик та співачка Jamala, яка виступить з великим благодійним концертом зі спеціальною програмою.

11 вересня 2019 — 20 січня 2020. Париж, Франція. У центрі Помпіду пройде ретроспектива робіт Френсіса Бекона. 4 місяці, понад 70 полотен і 7 творів на папері дозволять особисто познайомитися з творчістю одного з найбільших англійських художників 20 століття.

12 вересня, Київ. 29-ий щорічний конкурс краси «Міс Україна 2019». Комітет конкурсу «Міс Україна» готує видовищні постановки від українського режисера-постановника Сергія Кartyna Неклеви з яскравими і незвичайними для України постановками дефіле. Основним посилом фінального шоу стане ідея чотирьох континентів — Азії, Африки, Європи та Америки.

21 вересня — 6 жовтня. Мюнхен, Німеччина. Oktoberfest. Найбільший в світі фестиваль пива проходить за традицією в столиці Баварії. У день відкриття фестивалю в наметі Schottenhamel рівно о 12 годині мер міста відкорковує бочку з пивом «O’zapft is» («відкоркована»). Це символічна дія дає старт пивному марафону.

24 вересня 2019 — 19 січня 2020. Париж, Франція. Виставка Degas à l’opéra в музеї Орсе, розкриває любов Едгара Дега до світу опери і балету. Ці теми пройшли червоною ниткою через усю творчість художника, який вдало відобразив сцени з буднів Паризької опери: танцівниці та ложі, оркестр і глядачі.

Послухати

13 вересня. Київ, Україна. Концерт NK. Настя Каменських — це дівчина-космополіт, яка підриває танцполи і зали коктейлем гарного настрою і легкості. Своїм чарівним вокалом і вибуховою енергетикою NK поділиться з публікою на сцені Ego Party Place — нової локації на карті клубного життя столиці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: