Пластика грудей: про здоров’я й так звані тренди
Пластичний хірург центру Grace Вадим Симонов відповів на найактуальніші питання.

Минають десятиліття, мода і тренди стрімко змінюються, проте аугментація грудей залишається найпопулярнішою пластичною операцією в світі. Зараз, коли манекени у вітринах магазинів «одягають» найстильніші купальники і найвідвертіші сукні, все більше жінок замислюються про пропорції та красу власних форм. Сьогодні дізнаємося про те, що таке ліпофілінг, поговоримо про моду в пластичній хірургії, а також з’ясуємо, у разі чого можуть відмовити в операції. Консультуватиме нас пластичний хірург центру Grace Вадим Симонов, котрий присвятив 31 рік свого життя жіночій красі та щастю.

Вадиме Федоровичу, чому аугментація грудей (збільшення грудей) досі така популярна, коли звідусіль чуємо, що великі груди — це вже давно не модно?

Кожен із нас має власне уявлення про ідеал, а невідповідність цим стандартам є причиною для комплексів. Так, згідно з опитуваннями соціологів, понад 70% жінок незадоволені своїми грудьми. І ми говоримо не стільки про розмір, скільки про форму. Адже пластика грудей – це не лише збільшення; це і підтяжка, і редукція, і корекція сосочно-ареолярного комплексу. Всі маніпуляції спрямовані на те, аби «подарувати» клієнтці саме ті груди, про які вона мріє, тим самим допомагаючи їй стати більш впевненою в собі.

Чи часто до вас приходять пацієнтки з фотографіями зірок і кажуть «хочу так само»?

Кожна пацієнтка, яка приходить на консультацію, в уяві точно бачить, як повинні виглядати її нові груди. Моє завдання як хірурга – зрозуміти її бажання і підібрати найефективніший метод для їх здійснення. Для цього ми використовуємо різні методи візуалізації, що у процесі допомагають не лише зрозуміти клієнта, а й, в окремих випадках, самому клієнту переглянути власні побажання.

А щодо наслідування зірок, то зараз це рідкість, оскільки дівчата усвідомлюють свою індивідуальність і розуміють, що одна форма грудей на двох різних людях виглядатиме по-різному.

Якщо з такими операціями, як підтяжка та редукція, ми знайомі, то ліпофілінг грудей — абсолютно новий термін для багатьох. Розкажіть, у чому полягає сенс процедури?

Ліпофілінг  явище не нове. Перша процедура була проведена ще в кінці позаминулого століття, а зараз вона знову набирає популярності, й все завдяки вдосконаленим технологіям. Суть операції полягає в трансплантації власних жирових тканин з однієї ділянки тіла в іншу.

Тобто ліпофілінг може повністю замінити імпланти?

Говорити про ліпофілінг як про повну альтернативу імплантів не зовсім коректно. Це дуже різні технології, які на даний момент не здатні замінити одна одну. В сучасній пластичної хірургії ліпофілінг розрахований на усуненні асиметрії, нерівностей і шрамів. За його допомоги можна скорегувати форму грудей, зробивши її повнішою.

І знову про тренди. У США такі моделі, зокрема Кендал Дженнер і Белла Хадід, ввели моду на соски з невеликими ореолами, і тепер багато американок просять пластичних хірургів зробити їм такі ж. Як ви ставитеся до такої незвичайної моди?

Я дотримуюся думки, що краса  це найвищий ступінь гармонійної відповідності. І багато моїх клієнтів дотримуються такої ж думки. Ми всі індивідуальні, тому немає універсального рецепту красивих грудей. Якщо існує необхідність у корекції сосочно-ореолярного комплексу, то я здійснюю її відповідно до загальних пропорцій грудей, щоб все виглядало максимально природно та гармонійно.

Чи буває так, що до вас приходять з побажаннями, через які доводиться відмовляти клієнтові в операції?

Рідко, але бувало. В основному відмови виникають через стан здоров’я пацієнта. Одними з обов’язкових і найважливіших пунктів передопераційної підготовки є детальний огляд у клініці, вивчення медичної карти і здача аналізів. Все це дозволяє визначити загальний стан організму, й, якщо якийсь із показників відхиляється від норми, ми відмовляємося проводити операцію. Але виникають ситуації, коли очікування пацієнта від операції нереалістичні, або надто ідеалізовані. У таких випадках теж доводиться відмовляти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: