Племінниця леді Ді заручена з удвічі старшим за неї мультимільйонером
29-річна Кітті Спенсер стане другою дружиною 62-річного Майкла Льюїса.
С

вітові ЗМІ активно обговорюють новину: 29-річна леді Кітті Спенсер, племінниця принцеси Діани, заручилася зі своїм коханим, бізнесменом Майклом Льюїсом, якому цього місяця виповниться 62 роки. Ба більше, він на п’ять років старший за батька леді Кітті, графа Спенсера.

Леді Кітті Спенсер на amfAR Gala Milano 2019

За ствердженням інсайдерів, Майкл освідчився коханій напередодні Різдва, а родина нареченої дуже гарно ставиться до майбутнього чоловіка дівчини. Відомо, що обранець леді Кітті – магнат в індустрії моди, а його статки оцінюються в $106 млн. Бізнесмен розлучений та має трьох дорослих дітей від першого шлюбу. Подейкують, що роман пари почався ще влітку 2018 року, проте лише в травні 2019-го папарацці вдалося вперше сфотографувати закоханих удвох на порозі одного з нью-йоркських готелів.

Майкл Льюїс та леді Кітті Спенсер

До речі, вже не вперше Кітті Спенсер обирає партнера набагато старшого за себе: чотири роки дівчина зустрічалася з 49-річним бізнесменом Нікколо Бараттьєрі-ді-Сан-П’єтро. Стосунки пари завершилися у 2017 році через те, що Нікколо закрутив роман з акторкою Елізабет Герлі.

Леді Кітті Спенсер та Нікколо Бараттьєрі-ді-Сан-П’єтро на вечірці в Лондоні, 2016

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: