PM Store та Анна Різатдінова презентували спільну колекцію одягу і аксесуарів
Спортивна лінійка, розроблена спільно з олімпійською призеркою.
О

фіційний магазин одягу та аксесуарів компанії Parimatch представив лінійку фітнес-костюмів та аксесуарів, розроблених спільно з олімпійською призеркою Анною Різатдіновою.

У колекції презентовано 3 спортивні костюми, а також килимок для йоги та гумки для занять спортом.

Костюми представлені у трьох кольорах: мікс рожевого та графіту, бірюза й оливковий. На створення цих речей команду проєкту надихнули спортивні досягнення Анни.

Жіночий спорт — це не лише про красу та грацію, а й про важку працю, рух до своєї мрії та своєї мети. Анна, як ніхто інший, є прикладом того, що всі мрії досяжні, а завзята робота над собою завжди гідно винагороджується.

Історія цієї колаборації — це історія про мрію. Про те, що не важливо скільки тобі: 5, 15 або 50 — будь-яка мрія має стати реальністю.

Також слід зазначити, що ця колаборація має і благодійну місію. Частку від продажу колекції команда PM Store спільно з Parimatch Foundation відправить на забезпечення повноцінних занять художньою гімнастикою для маленьких чемпіонок. За програмою «Спортивний наставник» будуть оплачені заняття для дітей, які опинилися у важких обставинах.

Колекція випущена лімітованим тиражем та доступна для замовлення онлайн на сайті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: