По слідах 8 березня: як герої JS вітали жінок
Вчора Instagram-стрічка повнилася привітаннями джетсетерів. Подовжуємо святковий настрій та згадуємо!
«

Дівчата, вітаю зі святом весни! Нехай життя буде таким самим яскравим, як сонце сьогодні! Будьте щасливими!» – побажала телеведуча Катерина Осадча, позуючи з традиційною мімозою.

А ось її чоловік Юрій Горбунов обрав для привітань тюльпани. «З Весною, дорогі дівчата! Кохайте і будьте коханими!» – побажав телеведучий.

Як посол доброї волі ООН з гендерної рівності та прав жінок в Україні Маша Єфросиніна нагадала, що Міжнародний жіночий день є святом, яке говорить про свободи, права та волевиявлення всіх жінок планети. Телеведуча закликала дівчат власноруч будувати своє щастя.

View this post on Instagram

Як посол доброї волі ООН з гендерної рівності та прав жінок в Україні, хочу нагадати вам , що Міжнародний Жіночий День є святом, яке говорить про свободи, права та волевиявлення всіх жінок планети! Цей день є чудовим нагадуванням всім нам, що ми проживаємо єдине життя, та самі будуємо наше щастя! Не треба відкладати на потім розмову з коханою людиною про те, чого вам бракує у відносинах, щоб ви хотіли змінити, або разом створити за для щасливого життя та здорових стосунків! Використайте цей день, щоб разом про все поговорити… а не сидіти й далі, замовчуючи свої образи й дивлячись на опадаюче листя тюльпанів, що їх він купив в три дорога, ненавидячи цю щорічну повинність … @unfpaeecaro @_unfpa_ukraine_ #unfpa #unfpaukraine #internationalwomensday2019

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

«Happy International Women’s Day!» – була лаконічною Джамала.

Регіна Тодоренко вітала всіх зі святом та раділа відпустці у Дубаї, де ще ніколи не відпочивала раніше.

«Поруч з фантастичними жінками будь-яка пора року звучить весною. Любі дівчата, зі святом нас! Нехай сьогодні ваших очей торк­неться весняна щира посмішка, будьте завжди коханими та щасливими!» – побажала Tayanna напередодні сьогоднішнього концерту у Києві.

«8 березня настало
Потепліло навкруги…
В дівчат квіти й подарунки
А в чоловіків – борги», – як завжди, з гумором підійшла телеведуча Леся Нікітюк.

«Дівчата наші дорогі! Дякую за нескінченне натхнення! Зі святом!!! Будьте щасливі і завжди поруч!» – побажав дизайнер Жан Гріцфельдт, романтично позуючи з тюльпанами.

«Для мене цей день – це про весну, про те, щоб прокинутися, а в кімнаті пахне тюльпанами, про милі чоловічі клопоти, про усмішки й хихикання, про те, що як же все ж таки прекрасно, що я народилася жінкою. Зі святом нас, дівчатка! Я хочу побажати нам якомога більшої кількості 8-их березень у році! З весною!»  – так привітала дівчат хореограф Олена Шоптенко.

«З 8 березня вас, дівчатка! Бажаю, щоб у вас завжди в душі була весна!» – привітала Єлізавета Юрушева, позуючи з квітами у спекотному Дубаї.

«Дівчатка! Давайте ніколи не забувати, що кожна з нас неповторна та унікальна! І нехай так буде завжди, незалежно, чи сьогодні 8, чи 9 березня», – написала гімнастка Анна Різатдінова.

«Дівчатка! Наша місія в цьому світі – нести гармонію, красу і добро! Дорогі, прекрасні, красиві, унікальні і ніжні! Бажаю, щоб ви відчували свято кожен день! Нехай в душі завжди буде весна, а в серці – любов!» – привітала Санта Дімопулос.

«Дорогі жінки, вітаю з 8 березня. Любові, тепла і весняного настрою», – підписав світлину з тюльпанами музичний продюсер Євген Філатов.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: