По слідах Джокера: Анатолій Анатоліч на локації зйомок нашумілого фільму
Телеведучий відтворив сцену зі стрічки та поділився з JS враженнями.
Т

елеведучий Анатолій Анатоліч кілька днів провів у Нью-Йорку разом зі своєю сім’єю: приїхав, щоб вдруге взяти участь у нью-йоркському марафоні – найбільшій біговій події світу. До речі, цього разу він став швидшим: у 2017 він пробіг 42.195 км за 4:36, а зараз – за 4:26.

Крім марафону, телеведучий разом з родиною відвідав одну з найбільш пізнаваних локацій з нашумілого фільму «Джокер» з Гоакіном Феніксом в головній ролі – сходи на 167-й вулиці в Бронксі, де головний герой виконує свій знаменитий танець.

Фільм вийшов на екрани місяць тому, але ці сходи вже стали місцем паломництва місцевих жителів і туристів зі всього світу. У Google Maps хтось навіть перейменував її на «Сходи Джокера». Заради такого випадку Анатолій Анатоліч відтворив кадр з «Джокера» і навіть сфотографувався в образі героя.

«Дуже круто побувати в такому місці, враховуючи, яким проривом став фільм «Джокер» у кінематографі. Тут танцював одягнений у все найкраще герой Гоакіна Фенікса, остаточно перевтілившись у лиходія. Ці кадри завжди перед очима, коли бачиш ці сходи. Тут завжди багато людей, а заповзятливі жителі міста навіть продають футболки із зображенням Джокера та інший саморобний мерч», – ділиться телеведучий з JS.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: