Підтримую лікарів
Подорож Меган Маркл та принца Гаррі на північ Англії
Щасливі та привітні — втім, як завжди.
К

оролівські обов’язки перш за все! Насичений січень герцогині Сассекської продовжується. Сьогодні за розкладом спільний з принцем Гаррі візит до північного графства Мерсісайд, в містечко Біркенхед.

В рамках заходу зустріч з членами інституту Birkenhead Institute Old Boys та місцевими жителями, яким Меган розповіла, що перебуває зараз на 6 місяці вагітності та очікує первістка у квітні. Крім того, на площі Гамільтона пара встигла оглянути скульптуру, присвячену поету Уілфреду Оуену, та вшанувати його пам’ять. Під час Першої світової війни він загинув в бою за тиждень до підписання перемир’я.

Також за планом відвідування декількох благодійних організацій, зокрема Tomorrow’s Women Wirral та Wirral Youth Zone. Ставлячи за мету освіту та розвиток молоді як майбутнє нації, герцоги вже встигли зустрітись з представниками студентства міста. Що ж до гардеробу Меган Маркл, за яким так пильно спостерігає весь модний світ, варто виокремити яскраве пальто Sentaler та сумку Gabriela Hearst, яку зараз обожнюють без винятку усі модниці. До того ж образ був спеціально підібраний у кольорах Tomorrow’s Women Wirral, яку опікує герцогиня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: