Подорож на Місяць і не тільки: японський мільярдер шукає кохану
Йому 44, але він і досі не знайшов ту єдину.
«

Юсаку Маезава шукає ту єдину, з якою полетить на Місяць. Він давно мріє про подорож в космос. У таке особливе місце він хоче відправитися разом з особливою людиною», — слоган нового японського реаліті-шоу не може не шокувати. Тим паче, що головним героєм є відомий 44-річний мільярдер Юсаку Маезава, який в 2019-у відійшов від справ та в новому році планує знайти кохану жінку.

«Останні 20 років я невпинно працював, але зрештою мені вдалося покласти край такому ритму життя. Зараз я на етапі перезавантаження. Мені 44 роки, а почуття самотності та порожнечі поволі починають наростати. Коли я отримав пропозицію взяти участь у цьому шоу, я одразу ж вирішив відмовитися, але чим більше я думав про це, тим ясніше розумів, що такий шанс, можливо, ніколи не з’явиться знову. Я з нетерпінням чекаю зустрічі з кимось дивовижним».

Серед головних умов шоу: вік від 20 років. Відомо, що прийом анкет продовжиться до 17 січня включно, а відбір розпочнеться наприкінці місяця. Перші побачення з холостяком та фінал реаліті відбудуться в лютому та березні відповідно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: