Подробиці африканського туру Меган Маркл та принца Гаррі
Відвідає континент й маленький Арчі.
П

ро тур герцогів до Африки вперше стало відомо ще на початку червня, але офіційно — кілька годин тому. Й одразу ж було опубліковано звернення пари в Instagram. «Герцог і герцогиня Сассекські, на прохання Міністерства закордонних справ та у справах Співдружності держав, здійснять офіційний візит до Південної Африки цієї осені. Принц Гаррі відвідає Малаві й Анголу та з робочим візитом вирушить до Ботсвани».

Вперше Меган Маркл відвідала Африку в 2016 році

«Герцоги з нетерпінням чекають на зустріч із багатьма з вас. Це буде їх перший візит в повному складі сім’ї, а деталі будуть опубліковані пізніше!» — заявлено на офіційній сторінці пари, тож це означає, що новонароджений Арчі також вирушить до Африки. На момент початку подорожі йому буде майже півроку.

Що ж до мети туру, то для принца Гаррі це, перш за все, продовження справи матері. Принцеса Діана одна з перших, хто привернув увагу до військових проблем континенту та опікувався територіями з мінними полями — загальновідомим військовим «спадком» ПАР.

1997

Разом із HALO Trust основна робота в турі буде спрямована на знешкодження боєприпасів й протипіхотних мін, а також на розвиток соціальної діяльності в цих країнах, зокрема розширення благодійної організації Sentebale, яка опікується хворими на ВІЧ та СНІД.

Принц Гаррі в складі групи HALO Trust. Ангола, 2013

Герцог Сассекський вже почав відвідувати заходи, що передують туру та висвітлюють проблеми, які будуть розглянуті в межах поїздки, зокрема конференцію, присвячену розмінуванню боєприпасів на території Анголи.

Цікаво, що герцогів із континентом пов’язують багато теплих спогадів та благочинних місій. У 2016 році Меган Маркл відвідала Руанду в межах проекту за доступність питної води, а в 2017-му саме з Ботсвани принц Гаррі привіз рідкісні діаманти спеціально для обручки Меган.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: