Показ Юлії Магдич в Давосі
Перший в історії Всесвітнього економічного форуму.
У

країнська дизайнерка, чиї сукні носять арабські принцеси і голлівудські зірки, вирішила підкорити альпійський Давос, який раз на рік стає інтелектуальним, інноваційним і культурним центром світу. В Українському домі Юлія Магдич провела перший в історії Форуму модний показ.

Українські вишиванки авторства Юлії приміряли найавторитетніші жінки світової політики і бізнесу: посол США з глобальних прав жінок Мелані Вевір, міністр оборони Латвії, голова Українського дому в Давосі Алекса Чопівська, а також інвестор Вікторія Тігіпко. Також спеціально для Давосу дизайнерка розробила нові аксесуари – шовкові етно-хустки з петриківським розписом.

І це тільки початок, як запевняє Юля, яка шокована скромною статистикою жіночої присутності на Форумі: «Лише 21%, наступного року нас повинно бути більше! Зрештою, сьогодні міжнародні компанії готові інвестувати не тільки в IT, енергетичну та аграрну сфери, але й в українські креативні індустрії. Саме тому я тут».

Юлія Магдич

У показі в якості моделей брали участь волонтери, представниці української діаспори, навіть журналістки. Для багатьох це був перший досвід на подіумі. Дівчата виходили під музику Миколи Леонтовича «Щедрик» – найпопулярнішу українську композицію в світі. Не обійшлося і без «Плакала» гурту Kazka.

View this post on Instagram

Ukrainian party! Girls, beautiful!! You are our DNA!

A post shared by Viktoriya Tigipko (@viktoriya_tigipko) on

«Наш показ – це зокрема й еко-маніфест. Ми закликаємо робити менше, але краще. Адже вишиванку, на противагу fast-fashion, ви можете передавати з покоління в покоління – і вона ніколи не втратить свою актуальність», – зазначила Юлія Магдич.

Віктор Пінчук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: