Помер соліст The Prodigy Кіт Флінт
Згадуємо останню відеороботу співака.
П

ро раптову смерть соліста The Prodigy, 49-річного Кіта Флінта, стало відомо декілька годин тому. Тіло британця було знайдено сьогодні в його будинку в Данмоу, графство Ессекс. Поки що без офіційних висновків (адже достеменні причини смерті наразі невідомі), проте поліцейські все ж таки заявили, що на тілі співака немає слідів насильства, а його смерть не є підозрілою.

«Новини вірні, я не можу повірити, що кажу це, але наш брат Кіт покінчив життя самогубством. Я злий, збентежений та розбитий… r.i.p. Брат Ліам #theprodigy», — всупереч висновкам поліції зазначено в офіційному Instagram групи. Нагадаємо, що The Prodigy — хедлайнер музичного фестивалю UPark Festival, що відбудеться в Києві з 16 до 18 липня. Організатори дійства вже встигли дати перші коментарі: «Немає слів. Ми не можемо й не хочемо вірити в це, але сьогодні, 4 березня, не стало соліста The Prodigy — Кіта Флінта. Ми вже розпочали перемовини з менеджментом гурту щодо виступу в рамках фестивалю. Обіцяємо тримати вас у курсі нашого діалогу та сподіваємося на ваше розуміння. Інформація, що стосується повернення квитків, буде повідомлена пізніше».

    Фани в мережі одразу ж згадали останній кліп Timebomb Zone за участю Кіта, датований груднем 2018 року, та почали активно робити його репости.

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: