Помічено: міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен у сукні та із кольє BEVZA
Про її вихід для важливої події Budget Day та донат для київських волонтерів розповіла JS Світлана Бевза.

Учора, 20 вересня, у Нідерландах відбулася важлива подія — Budget Day, також відома як Prinsjesdag (або Prince’s Day). Це так зване відкриття парламентського року, коли уряд оголошує бюджет і свої плани, а король Віллем-Олександр їде в кареті до Лицарської зали в Гаазі, де читає промову на троні.

Серед важливих гостей помічено міністерку оборони Нідерландів Кайсу Оллонґрен у сукні та із кольє українського бренду BEVZA. JS поспілкувався із Світланою Бевзою і дізнався більше про вихід політикині:

«Кайса Оллонґрен купила в нас сукню та кольє-колоски. Домовилися, що задонатимо повну суму виручених коштів волонтерам із Kyiv Angels. І ми вже задонатили».

Радіємо неймовірним успіхам бренду BEVZA на модному фронті, адже від позиції міністерки оборони Нідерландів залежить те, як країна продовжуватиме підтримувати Україну, зокрема, озброєнням.

Оллонґрен зазначила, що хоче віддати належне українським жінкам: «Їхня стійкість і наполегливість у воєнний час є джерелом натхнення для всіх нас».

Також нещодавно на Тижні моди у Нью-Йорку дизайнерка Світлана Бевза представила нову колекцію SS23, наповнену українським символізмом. А JS вдалося зафіксувати у власний об’єктив найцікавіші фотоінсайти бекстейджу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: