«Портрет митця»: нова колекція Dior Men SS’2021
У співавторстві з ганійським художником Амоако Боафо.
Я

к і кутюрний Тиждень моди, презентації чоловічих колекцій пройдуть в онлайн форматі, а розпочав модний марафон бренд Dior. Під хештегом #DiorSummer21 відбулася прем’єра нової чоловічої колекції «Портрет митця», головними акцентами якої стали білі й сірі кольори, а також яскраво-жовті та помаранчеві відтінки.

У модній історії креативного директора лінії Кіма Джонса два акти, один з яких — «В Гані» — присвячений творчості художника Амоако Боафо, який на початку грудня разом із дизайнером брав участь в роботі над колекцією. Вийшло цікаво та водночас атмосферно. Надихаємось африканським вайбом!

Нагадаємо, що з 14 по 17 липня відбудеться перший Тиждень моди в Мілані у діджитал-форматі. Тим часом представники Saint Laurent оголосили, що у відповідь на кризу та ситуацію, яка складалася, бренд на братиме участь у Тижнях моди за класичним графіком, а працюватиме за власним календарем. 

А от бренд Armani заявив, що чоловічі та жіночі колекції Giorgio Armani та Emporio Armani будуть продемонстровані у вересні 2020 року, але формат наразі ще не визначений.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: