Пов’язані життям: колекція SS 2023 від POUSTOVIT
Вишивані сукні та сорочки, ніжні кольори та традиційні для бренду квіткові принти.

POUSTOVIT презентує нову колекцію, присвячену зв’язку поколінь та збереженню українських традицій. Вишивані сукні та сорочки, ніжні кольори, невагомі тканини з бавовни та шовку та традиційні для бренду квіткові принти.

Працювати над колекцією Лілія Пустовіт почала якраз рік тому, коли треба було шукати підтримку для себе та всієї країни в тому справжньому, що тримає багато поколінь та може допомогти нації в складну годину. Цією ідеєю стало Дерево життя, що корінням тримається за традиції та історичну пам’ять, а гіллям сягає у світле майбутнє; на ньому сидить Сокіл-Род — першоптах та першобог світу, який символізує початок людства.

Саме ці мотиви можна знайти у білих та чорних вишиваних сукнях, які стали основою колекції. Важливою деталлю є нитки наче незавершеного шиття. Це символ частково втраченого з корінням зв’язку, який сьогодні українці мають шанс відновити.

Дерево життя співзвучне з філософією бренду, який завжди звертався до теми розквіту природи та жіночності. Тому в колекцію увійшли не тільки нові інтерпретації традиційного українського вбрання, а й квіткові та ніжні сукні, якими відомий бренд POUSTOVIT.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: