Підтримую лікарів
«Повернення до природи»: Рікардо Тіши про нове шоу Burberry
Презентація діджитал-проєкту відбудеться у вересні.
Р

ікардо Тіши розповів про грандіозні плани щодо наступного шоу Burberry, звичайно, у цифровому форматі.

Рікардо Тіши

Як з’ясувалося, новий показ Burberry відбудеться 17 вересня (щасливе число дизайнера), напередодні Тижня моди у Лондоні, який пройде з 18 по 22 вересня. Креативний директор бренда заявив, що хоче показати «чистоту й простоту на просто неба» та переглянути ландшафт Лондона за допомогою нових форм вираження.

2019

Про концепт шоу

 

«Ми завжди будемо глибоко прив’язані до природи та стихій. Особливо зараз, коли людство прагне до возз’єднання! На вересневому шоу я хотів би відсвяткувати ці почуття», — запевнив Тіши.

2019

«Окрім моделей і нашої команди, на майданчику не буде нікого. Оскільки більшість людей наразі не має можливості подорожувати, для мене було важливо створити відкритий простір, в якому, попри заборони, кожен зможе бути присутнім фізично, зануритися в шоу та відчути себе залученим до процесу».

2017

Про Тижні моди та їхню актуальність зараз

 

«Я не вірю, що Тижні моди припинять своє існування, вони лише мають адаптуватися до нових реалій, в яких ми наразі живемо. В моді неймовірно важливий офлайн-формат: так круто бачити тканину, образ в дії та русі, очікувати з нетерпінням на шоу та особисто переживати ці емоції! Це настільки прекрасно, що я б не хотів це втратити».

2017

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: