Повний аншлаг і сини на сцені: як MONATIK підкорив Таймс-сквер
«Нью-Йорк, #ТакВмієшТількиТи. Дякую від душі! Це було так гучно! Так яскраво!»

MONATIK завершив свій масштабний тур JOMO USA Tour 2022 містами США грандіозним шоу на Таймс-сквер – у самому серці Нью-Йорка. Мультиартист зібрав повну залу й упродовж двохгодинного концерту дарував шанувальникам любов та ритм. Він виконав свої найвідоміші хіти, приголомшив хореографічними постановками та здивував костюмами від FROLOV. До речі, саме на цій сцені разом із татом уперше з’явилися його сини Даня та Платон.

«Нью-Йорк, #ТакВмієшТількиТи. Дякую від душі! Це було так гучно! Так яскраво! Ми по-справжньому засяяли, а Даня та Платон уперше побачили шановну аудиторію зі сцени. Загалом це був незабутній тур! Дякую всім і особисто кожному, хто відвідав JoMo і разом з нами створював ці безцінні емоції! Щиро сподіваємося, що незабаром побачимося знову, щасливі, та здорові!» – написав Діма в інстаграмі.

Зі свого боку Ірина Монатік додала: «Для нашої родини цей тур доленосний! Ми уперше поїхали у тур із синами, вони і раніше літали з нами на концерти улюбленого тата та найулюбленішого артиста, але щоб у тур, то це уперше… та ще й у ЯКИЙ ТУР… по містах США. І завершальний концерт був у Нью-Йорку на Time Square, на сусідній вулиці розташувався мюзикл Lion King, і всі вогні Time Square… у пам’яті назавжди».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: