Працював із The Beatles і був засуджений за вбивство: помер легендарний музичний продюсер Філ Спектор
У в'язниці на 82-му році життя від COVID-19.

1970

Стало відомо про смерть відомого американського продюсера Філа Спектора, який досяг неймовірних успіхів у музичній кар’єрі і був відомий завдяки співпраці з культовими музикантами ХХ століття. Не меншої «популярності» йому додала й судова справа про умисне вбивство, в результаті якого він був засуджений на довічне ув’язнення.

Філ Спектор та Джорд Гаррісон, 1970

Філ розпочав музичну кар’єру наприкінці 60-х. Майже одразу його роботи посіли найвищі сходинки в Billboard Hot 100, а сингл To Know Him Is to Love Him гурту The Teddy Bears став культовим. Спектор також був відомий своєю майстерністю досягати чистого звучання вокалу.

Йоко Оно, Джон Леннон та Філ Спектор

Революційна технологія аранжування, яку розробив продюсер, була названа їм «стіною звуку». Його експерименти викликали інтерес у культових The Rolling Stones і The Beatles, ба більше, на прохання останніх він аранжував і спродюсував їхній останній альбом Let It Be. Спектор також був продюсером альбому Леннона Rock’n’roll і співпрацював з Шер і Селін Діон.

Філ Спектор і Джон Бон Джові, 1990

Без перебільшення найбільшої «слави» Філ отримав у 2009-му, коли його засудили за вбивство 40-річної акторки Лани Кларксон. Покарання 69-річний колишній продюсер відбував в коркоранській в’язниці, де, і помер від наслідків коронавірусної інфекції на 82-му році життя.

Філ Спектор і Ненсі Сінатра, 2000

Ще за життя Філа історія його долі стала цікавою для платформи HBO: у 2013-му була представлена стрічка «Філ Спектор». Головні ролі виконали Аль Пачіно (він зіграв продюсера) і Гелен Міррен, яка втілила на екрані роль його захисниці у справі Кларксон.

Філ Спектор під час судового засідання, 2009

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: