Прем’єра дебютного треку співачки ROXOLANA на вірш Ліни Костенко
Знайомтеся, нове ім’я в українському шоу-бізнесі.

Днями на всіх музичних платформах відбулася прем’єра пісні «Очима» української співачки ROXOLANA. Композиція стала не лише яскравим дебютом виконавиці, але й початком великого арт-проєкту Ukraine Is, що поєднає сучасну музику та українську поезію. Для першого треку ROXOLANA вибрала вірш Ліни Костенко «Очима ти сказав мені: люблю».

ROXOLANА стала першою артисткою, з якою продюсерський центр Mamamusic розпочав співпрацю в якості музичного лейблу.

«Розвиток музичної індустрії дає можливість нам пробувати нові форми співпраці, – говорить засновник Mamamusic, продюсер Юрій Нікітін. – Якщо раніше наша компанія працювала як менеджмент-структура з артистами (виключно своїми) у повному обсязі, то зараз ми відкриті для ринку і починаємо надавати весь перелік послуг з видавництва та просування музики українських виконавців. ROXOLANA – яскрава талановита артистка і авторка пісень, яка починає свою кар’єру з дуже неординарного проєкту. Мені цікаво працювати з такими артистами, які створюють модну музику і популяризують українську ідентичність».

Наразі триває робота над відео на пісню «Очима», прем’єра якого відбудеться вже за кілька тижнів. Паралельно ROXOLANA завершує запис нових треків, написаних на слова інших українських поетів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: