Прем’єра! Ексклюзивні фото зі зйомок кліпу Alyona Alyona & Alina Pash «Падло»
Великодні фантазії у яскравій хіп-хоп колабі.
М

инулого тижня реперка Alyona Alyona представила дебютний альбом, а щойно в мережі з’явився кліп на один з треків – «Падло», записаний спільно з бітангою Аліною Паш. Разом із ексклюзивними фото зі зйомок пропонуємо вам переглянути колоритну роботу двох яскравих представниць сучасної української хіп-хоп сцени.

В центрі сюжету – етно-фантасмагорія з писанками, авторства французького кліпмейкера Натана Дейзі, співавтора минулого відео Alina Pash OINAGORI. Для Alyona Alyona – це поки перший досвід складних постановочних зйомок.

Події кліпу розгортаються у 2049 році у патріархальному Чорнобидлограді, де раптом починають пропадати чоловіки. Викрадають їх засновниці таємного руху, бестії-берегині, примушуючи важко працювати у темних підвалах. Далі стає зрозуміло, що саме полонені там роблять і навіщо.

Уважний глядач знайде у кліпі кілька цікавих камео. Серед них – Валера Топал, який також виступив стилістом відео, учасники гуртів АГОНЬ та VegetarianSisters, віжуал-артист Марія Оз – автор і творець популярного Instagram-каналу dukhovnoe_litso, та інші. Роль обраної дівчинки в фіналі відео виконала Уляна – дочка всесвітньо відомої української діджейки Насті Тапольскої, дружини політика Сергія Лещенка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: