Прем’єра: музичні «Ендорфіни» від Джамали та Pianoбой
Щоб посміхатися, закохуватися і подарувати слухачам трохи легкості, якої нам всім так не вистачає!
С

ьогодні, 11 вересня, відбувся реліз пісні «Ендорфіни» — спільної композиції Джамали та Pianoбой-я, яку вони написали разом. «Ендорфіни» для того, щоб посміхатися, щоб закохуватися і подарувати слухачам трохи легкості, якої нам всім так не вистачає.

«Щоразу наприкінці літа я чую одне й те саме: «Літо пролетіло дуже швидко. Цього року особливо швидко». І так кожного разу!
Напевно, це тому, що нам всім подобається бути в літі! Адже це пора відпусток, любові, безтурботності, радості, зустрічей тощо. Всі нудьгують за літом! Абсолютно всі! 

А якщо спробувати зберегти в собі тепло літа? І жити з цією нотою до наступного?
Ось така вам абсолютно світла й наївна пісня про ендорфіни!» — зізналася Джамала в мережі.

«Цю пісню я написала три роки тому, ще коли була вагітна Еміром-Рахманом. Але відклала в довгий ящик. І весь цей час вона чекала свого часу. Потім я відправила демку Дімі. Мені здалося, що в цій пісні є фарба Pianoбой, легкість, притаманна музиці Діми.

І довго не було відповіді… Я подумала, що, напевно, йому не сподобалося, тож нічого не вийде. А потім настав карантин і Діма відповів! Сказав, що написав свою частину і готовий увірватися в наш дует. Ось так і народилася наша з Pianoбой колаборація».

«Той, хто не забуває, як закохуватись, ще має шанс на просте людське щастя. Кожна закоханість — це смілива спроба впустити в себе щось нове. Тому закохуватись — корисно для розвитку душі. А якщо ви тимчасово забули, як це — можете, для початку, закохатись у цю пісню, в українську природу, яку ми зняли у кліпі на неї, у Джамалу та навіть у мене», — пояснив Дмитро.

Нагадуємо, що 29 вересня відбудеться «Теплий концерт на терасі» D12 в Києві – Pianoбой зіграє акустичні пісні з нового альбому «Заброшка», а також вже знані хіти в нових аранжуваннях. На згадку про цю неймовірно незвичну осінь.

Ендорфіни вже на усіх платформах. Слухаємо та заряджаємося!

Apple Music

YouTube Music

Spotify

Deezer

Soundcloud

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: