Прем’єра: неочікувані танці в новому кліпі The Hardkiss «Серце»
Режисери – Юлія Саніна та Вал Бебко.
Г

урт The Hardkiss представив відео «Серце» – історію, яку Юлія Саніна вирішила розповісти за допомогою танцю. Режисером кліпу виступила сама Юля спільно з чоловіком Валерієм Бебко. Зйомки проходили в Україні – у Субічі біля Кам’янця-Подільського. Поряд – руїни скельного монастиря.

«Образ я придумала собі сама. В життя його втілили наші стилісти Слава Чайка та Віталік Дацюк, — розповідає Юлія Саніна. — Не було задачі гарно виглядати й гарно танцювати, хотілось виглядати дивно та при цьому ніжно. У нас було завдання – максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, які залишилися, аби сказати іншій: «Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати та жити кращим життям». Слава Богу, мені не доводилось переживати ці почуття, але мені здається, що це неймовірно самовідданий вчинок – відпускати, коли сильно кохаєш».

«Ми вирішили показати те, чого від The Hardkiss точно ніхто не очікував – це танець. Що може бути більш емоційним і при цьому лаконічним?!» – коментує Вал Бебко.

«Танцювати я вирішила сама, – продовжує розповідь Юлія, – я сама повинна була розповісти цю історію. Нам дуже пощастило з хореографом- постановником – їм стала Марина Кущова, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі. У Марини цікавий та небанальний погляд на танець, що для нас було так важливо. Наш танець не повинен був бути сексуальним і простим. Він мав бути дивним, емоційним та «таким, що говорить».

 

Фото: Ян Сталевский

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: