Прем’єра трейлера української комедії «Сусідка» з Ксенією Мішиною та Артемієм Єгоровим
Камео Дмитра Гордона та купа інших кумедних моментів.

Уже незабаром, 3 березня 2022 року, відбудеться прем’єра романтичної комедії «Сусідка» виробництва компанії F Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно та каналу «‎1+1». А сьогодні ми ділимося офіційним трейлером стрічки, сценарій якої написала українська письменниця Ірена Карпа.

Знайомтеся: він — затятий холостяк, вона — мати-одиначка, що вірить у любов. І між ними — нічого спільного. Так думають вони… Увесь сенс життя молодого гульвіси Петра (Артемій Єгоров) — вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти «на слабо», тому він закладається з другом дитинства на «порш», що зможе місяць прожити з однією жінкою. Так у «холостяцькій норі» опиняється його повна протилежність — скромна та розсудлива вчителька музики і мати-одиначка Вероніка, роль якої виконала Ксенія Мішина (до речі, це її дебют у комедії).

Чи під силу мачо зі стажем таке випробування і чим закінчиться для нього це пекельне сусідство — не здогадується ніхто. Навіть Дмитро Гордон, який теж з’являється у стрічці, не зміг «розколоти» цю гарячу парочку.

Тому інтриг та несподіванок буде чимало. Але чудовий настрій — гарантовано. Тож якщо після зимових холодів прагнете весняної легкості, ця дотепна й зворушлива історія розтопить будь-який лід та врятує від сезонної депресії.

 

Окремої уваги заслуговує музичний супровід — драйвові треки українських виконавців додають святкової атмосфери та енергійності. У цьому калейдоскопі емоцій творці фільму не оминули й актуальну соціальну проблематику та змогли розкрити пласт стереотипів щодо відносин між людьми. Тому, попри свою легкість, картина наштовхує і на серйозні роздуми.

Продюсери проєкту — компанія F Films, відома за такими хітами вітчизняного прокату, як «Свінгери» та «Свінгери 2», створили якісний український продукт, який викликає гордість та впевнено доводить, що вітчизняне кіно може гідно конкурувати із зарубіжним. Тож не пропустіть у кінотеатрах головну прем’єру весни!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: