Прем’єра від Юрія Бардаша: проект YOURA представив альбом PLAN Б і кліп GRUZOVIK
Чи качатиме так, як «Гриби»?
В

ийшов другий альбом найособистішого проекту Юрія Бардаша – продюсера гуртів «Гриби» і Quest Pistols, який йде наперекір усім правилам ринку і сам виходить на сцену.

Лонгплей PLAN Б розширює спектр YOURA: тут є і агресивні пролетарські гімни в дусі першого EP, і легковажні танцювальні треки, і більш експериментальні меланхолійні композиції. Все це разом становить суперечливий світ Бардаша, якому вдається зробити відразу дві речі: прокачати танцпол стильною електронікою і розповісти свою історію.

Однією з ключових композицій релізу є трек GRUZOVIK, на який також знятий кліп. Динамічний реалізм зйомок з граючим контрастом освітлення, де навіть статичні кадри створюють атмосферу напруженості й тривоги. Особлива увага приділяється політиці в країні: за сюжетом скручують чиновників-корупціонерів та на вантажівці везуть зводити міст, що є прихованим відсиланням до моста-довгобуду в Києві. Ми бачимо образи держслужбовців, вимушених займатися незвичною для них фізичною і по-справжньому важкою працею.

Даний відеоряд Юрій Бардаш опублікував у себе на сторінці в Facebook з прихованим зверненням до новообраного президента: “Політика занадто серйозна справа, щоб довіряти політикам. Вова, потрібен” Plan Б “!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: